Stamboom Eijken » Jan van Eijken (1844-1911)

Persoonlijke gegevens Jan van Eijken 


Gezin van Jan van Eijken

(1) Hij is getrouwd met Trijntje Wind.

Zij zijn getrouwd op 17 januari 1874 te Zwartsluis, hij was toen 30 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Geesje van Eijken  1875-????


(2) Hij is getrouwd met Margje van Dijk.

Zij zijn getrouwd op 17 december 1892 te Zwartsluis, hij was toen 48 jaar oud.

Veehouder

Kind(eren):

  1. Geesje van Eijken  1893-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan van Eijken?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan van Eijken

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan van Eijken

Jan van Eijken
1844-1911

(1) 1874

Trijntje Wind
1836-????

(2) 1892

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 17 december 1892 lag rond de 6,8 °C. Er was 0.4 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • In het jaar 1892: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Opening van Ellis Island, de plek waar alle immigranten de Verenigde Staten van Amerika binnenkomen.
      • 28 januari » Oprichting van de Amsterdamsche Hockey & Bandy Club.
      • 27 maart » In Manresa (Catalonië) wordt de Bases de Manresa, een ontwerp voor een regionale grondwet, goedgekeurd.
      • 7 juli » De Nederlander Janus Ooms wint als eerste niet-Britse roeier de Diamond Sculls in Henley, het officieuze wereldkampioenschap.
      • 9 september » De Amerikaanse astronoom Edward Emerson Barnard ontdekt Amalthea, de derde maan van Jupiter.
      • 18 december » Wereldpremière van De notenkraker van Tsjaikovski in het Mariinskitheater te Sint-Petersburg.
    • De temperatuur op 4 november 1911 lag tussen 6,9 °C en 12,4 °C en was gemiddeld 9,2 °C. Er was 1,6 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 13 februari » Oprichting van de Kroatische voetbalclub HNK Hajduk Split.
      • 15 maart » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub FK Austria Wien.
      • 31 mei » De Britse fysicus Ernest Rutherford presenteert een nieuw atoommodel.
      • 31 mei » De Titanic wordt te water gelaten.
      • 30 juni » Oprichting van de Apostolische Prefectuur Sumatra in Nederlands-Indië.
      • 1 november » Italiaans-Turkse Oorlog - Tweede-luitenant vlieger Giulio Gavotti laat uit zijn Etrich Taube vier Cipelli-granaten vallen op vijandelijke stellingen en voert hierdoor de eerste bombardementen met behulp van een vliegtuig uit in de geschiedenis.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Eijken


    De publicatie Stamboom Eijken is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans Eijken, "Stamboom Eijken", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijken/I2747.php : benaderd 30 september 2026), "Jan van Eijken (1844-1911)".