Stamboom Eijken » Willem Petrus Gerardus "Willy" Smits (1931-2001)

Persoonlijke gegevens Willem Petrus Gerardus "Willy" Smits 


Gezin van Willem Petrus Gerardus "Willy" Smits

Hij is getrouwd met Johanna Elisabeth van den Nouweland.

Zij zijn getrouwd op 26 februari 1957 te Utrecht, hij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willem Petrus Gerardus "Willy" Smits?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Willem Petrus Gerardus Smits

Willem Petrus Gerardus Smits
1931-2001

1957

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 december 1931 lag tussen 4,8 °C en 8,0 °C en was gemiddeld 6,8 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,3 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1931: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,9 miljoen inwoners.
    • 1 maart » Japan installeert ex-keizer Puyi van China als staatshoofd van de marionettenstaat Mantsjoekwo.
    • 5 maart » Daniel Salamanca Urey wordt president van Bolivia.
    • 31 maart » Een forse aardbeving verwoest bijna de helft van Managua in Nicaragua, tweeduizend mensen komen om.
    • 12 mei » Het bevroren lichaam van Alfred Wegener wordt op Groenland teruggevonden.
    • 11 juli » Opening van het Prater Stadion in de Oostenrijkse hoofdstad Wenen.
    • 21 augustus » Oprichting van de Portugese voetbalclub FC Famalicão.
  • De temperatuur op 26 februari 1957 lag tussen 1,4 °C en 8,3 °C en was gemiddeld 5,2 °C. Er was 2,0 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1957: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,0 miljoen inwoners.
    • 25 maart » Te Rome worden de verdragen van Rome ondertekend, waarin de EEG en Euratom worden opgericht.
    • 5 juli » Introductie van de eerste Fiat 500, exact 50 jaar later gevolgd door de introductie van de nuevo 500
    • 12 juli » Dr. Leroy Burney legt voor het eerst verband tussen roken en longkanker.
    • 16 juli » Bij Biak, Nieuw-Guinea verongelukt KLM-vlucht 844, de Neutron, kort na het opstijgen. 58 van de 68 mensen aan boord komen om.
    • 16 juli » De eerste supersonische transcontinentale vlucht van Californië naar New York in 3 uur, 23 minuten en 8 seconden door John Glenn.
    • 13 oktober » De Amerikaanse actrice Jayne Mansfield verricht op Het Kasteel de aftrap van de voetbalwedstrijd tussen Sparta en DOS. De spelers van de Rotterdamse club zijn zo onder de indruk van de zwoele kus op de mond van aanvoerder Rinus Terlouw dat Sparta met 7-1 verliest.
  • De temperatuur op 5 februari 2001 lag tussen 7,9 °C en 10,2 °C en was gemiddeld 8,8 °C. Er was 4,8 mm neerslag gedurende 6,2 uur. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 2001: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,0 miljoen inwoners.
    • 21 maart » Voor het eerst sinds 1984 wordt in Nederland mond-en-klauwzeer geconstateerd.
    • 10 april » Instorting van de toneeltoren-in-aanbouw van Schouwburg Het Park in Hoorn.
    • 23 april » Intel introduceert de Pentium 4-processor.
    • 30 april » Na afloop van Koninginnedag in Amsterdam breken rellen uit rond het Centraal Station. Dit gebeurt nadat alle treinverkeer stil komt te liggen en tienduizenden passagiers stranden.
    • 11 mei » Ahmed Hossam van KAA Gent wint voor de eerste keer de Ebbenhouten Schoen als beste voetballer van Afrikaanse afkomst in de Belgische Jupiler Pro League.
    • 24 augustus » een Airbus A330-243 van Air Transat, vlucht 236 onderweg van Toronto naar Lissabon, maakt zonder brandstof boven de Atlantische Oceaan nog een zweefvlucht van meer dan honderd kilometer en een succesvolle noodlanding op de Azoren.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Smits

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Smits.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Smits.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Smits (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijken is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Eijken, "Stamboom Eijken", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijken/I1098.php : benaderd 27 september 2026), "Willem Petrus Gerardus "Willy" Smits (1931-2001)".