Stamboom Eggink » Jan Eggink (1850-????)

Persoonlijke gegevens Jan Eggink 


Gezin van Jan Eggink

Hij is getrouwd met Maria Spoel.

Zij zijn getrouwd op 23 mei 1877 te dordrecht, hij was toen 27 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Francina Eggink  1887-????
  2. Jansje Eggink  1890-????
  3. Jan Eggink  1892-????
  4. Frans Eggink  1896-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Eggink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Eggink

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Eggink

Dirk Eggink
1775-1824
Maria Zitman
1809-1858

Jan Eggink
1850-????

1877
Jansje Eggink
1890-????
Jan Eggink
1892-????
Frans Eggink
1896-????

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 23 mei 1877 lag rond de 12,9 °C. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 52%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
    • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
    • In het jaar 1877: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 4 maart » Emile Berliner vindt de microfoon uit.
      • 10 mei » Roemenië verklaart zichzelf onafhankelijk van Turkije, dit wordt op 26 maart 1881 doorgevoerd na het einde van de Roemeense burgeroorlog.
      • 16 november » Paus Pius IX roept de Heilige Franciscus van Sales (1567-1622) uit tot kerkleraar.
      • 21 november » Thomas Edison vindt de fonograaf uit.
      • 6 december » De eerste editie van The Washington Post verschijnt.
      • 6 december » Thomas Edison maakt de eerste geluidsopname.

    Over de familienaam Eggink

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Eggink.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Eggink.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Eggink (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Eggink is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    R.G. Eggink, "Stamboom Eggink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eggink/I356.php : benaderd 29 december 2025), "Jan Eggink (1850-????)".