Stamboom Eggink » Berend Eggink (1866-1948)

Persoonlijke gegevens Berend Eggink 


Gezin van Berend Eggink

(1) Hij is getrouwd met Jantien Dekker.

Zij zijn getrouwd op 17 juli 1892 te den Ham, Overijssel, Nederland, hij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Aaltje Eggink  1892-????
  2. Lucas Eggink  1894-???? 
  3. Roelof Eggink  1897-???? 


(2) Hij is getrouwd met Zwaantje Wolters.

Zij zijn getrouwd op 23 december 1899 te den Ham, Overijssel, Nederland, hij was toen 33 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Jan Eggink  1900-1977
  2. Nn Eggink  1904-1904
  3. Jacob Eggink  1905-1969
  4. Niesje Eggink  1906-
  5. Zwaantje Eggink  1909-2001


(3) Hij is getrouwd met Johanna Hendriks.

Zij zijn getrouwd op 17 oktober 1931 te vriezenveen, hij was toen 64 jaar oud.

berend was veemarbeider

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Berend Eggink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Berend Eggink

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Berend Eggink

Roelof Eggink
1820-1901

Berend Eggink
1866-1948

(1) 1892
Aaltje Eggink
1892-????
Lucas Eggink
1894-????
Roelof Eggink
1897-????
(2) 1899
Jan Eggink
1900-1977
Nn Eggink
1904-1904
Jacob Eggink
1905-1969
Niesje Eggink
1906-????
(3) 1931

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 17 november 1866 lag rond de 5,1 °C. Er was 0.2 mm neerslag. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 81%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
    • Van 10 februari 1866 tot 1 juni 1866 was er in Nederland het kabinet Fransen van de Putte met als eerste minister I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
    • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1866: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 31 maart » De Spaanse marine bombardeert de haven van Valparaíso in Chili.
      • 15 april » Ontdekking van het decreet van Canopus.
      • 20 juli » In de Adriatische Zee vindt in het kader van de Pruisisch-Oostenrijkse Oorlog de Slag bij Lissa plaats.
      • 27 juli » De eerste telegraafkabel tussen Amerika en Europa is gelegd.
      • 1 augustus » België tekent als negende Westers land een Vriendschaps- en handelsverdrag met het Japanse shogunaat.
      • 31 oktober » Begin graven vaargeul voor de Nieuwe Waterweg.
    • De temperatuur op 17 oktober 1931 lag tussen 8,5 °C en 12,5 °C en was gemiddeld 10,1 °C. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1931: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,9 miljoen inwoners.
      • 8 februari » Bij het tweede zelfstandige wereldkampioenschap ijshockey in Polen prolongeert Canada de wereldtitel door ook de laatste wedstrijd in de finaleronde - tegen de Verenigde Staten - winnend af te sluiten: 2-0.
      • 14 maart » Norberto Conde, Argentijns voetballer († 2014)
      • 3 juni » Oprichting van de Kroatische voetbalclub NK Varteks Varaždin.
      • 17 september » Robertus Bellarminus wordt uitgeroepen tot kerkleraar.
      • 2 november » DuPont produceert als eerste synthetisch rubber.
      • 9 december » Spanje wordt een republiek.
    • De temperatuur op 15 oktober 1948 lag tussen 5,9 °C en 15,2 °C en was gemiddeld 10,7 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 1,2 uur. Er was 6,6 uur zonneschijn (61%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 4 september 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
    • In het jaar 1948: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,7 miljoen inwoners.
      • 7 juni » Eduard Benes treedt af als president van Tsjecho-Slowakije. Hij doet dit liever dan een grondwet tekenen die zijn land communistisch maakt.
      • 20 juni » De geallieerden voeren in West-Duitsland de D-mark in.
      • 14 september » Oprichting van Bolviaanse voetbalclub Club Destroyers.
      • 12 november » Het Tribunaal van Tokio veroordeelt 7 Japanse leiders tot de doodstraf voor hun aandeel in de Tweede Wereldoorlog.
      • 23 november » In Venezuela zet Marcos Pérez Jiménez samen met Delgado Chalbaut de democratisch gekozen regering van Rómulo Gallegos af.
      • 19 december » Begin van de tweede Nederlandse politionele actie in Indonesië.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Eggink

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Eggink.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Eggink.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Eggink (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Eggink is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    R.G. Eggink, "Stamboom Eggink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eggink/I245.php : benaderd 13 februari 2026), "Berend Eggink (1866-1948)".