Stamboom Dusseljee » Margaretha Lodewijks (1891-1973)

Persoonlijke gegevens Margaretha Lodewijks 


Gezin van Margaretha Lodewijks

Zij is getrouwd met Johannes Fredericus Bergfeld.

Zij zijn getrouwd op 3 februari 1916 te Amsterdam, zij was toen 24 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Margaretha Lodewijks?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Margaretha Lodewijks

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Margaretha Lodewijks


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 mei 1891 lag rond de 11,9 °C. Er was 0.7 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 67%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • In het jaar 1891: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 2 januari » Pim Mulier schaatst langs de elf Friese steden in een recordtijd van 13 uur.
      • 31 januari » In Porto vindt de Revolte van 31 januari 1891 plaats, een mislukte poging om de monarchie in Portugal ten val te brengen en een republiek op te richten.
      • 21 augustus » In Nederland treedt het kabinet-Van Tienhoven aan, als opvolger van kabinet-Mackay.
      • 25 augustus » Thomas Alva Edison verwerft het patent op de 35mm-film.
      • 5 november » Marie Curie wordt aangesteld als docente fysica aan de Sorbonne – de eerste vrouw die ooit die positie bekleedde.
      • 15 december » De Canadees James Naismith vindt het basketbal uit.
    • De temperatuur op 3 februari 1916 lag tussen -0,5 °C en 8,8 °C en was gemiddeld 4,7 °C. Er was 3,6 uur zonneschijn (39%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
      • 10 januari » Rusland opent een offensief in de Kaukasus tegen de Duitse troepen.
      • 3 februari » Tristan Tzara publiceert in Zürich zijn Dada-manifest.
      • 28 augustus » Italië verklaart de oorlog aan Duitsland.
      • 12 oktober » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub Club América.
      • 29 november » Hussein wordt uitgeroepen tot koning van de Arabieren
      • 29 december » Grigori Raspoetin wordt vermoord.
    • De temperatuur op 18 september 1973 lag tussen 14,2 °C en 21,8 °C en was gemiddeld 17,3 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 2,0 uur zonneschijn (16%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 20 juli 1972 tot vrijdag 11 mei 1973 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel II met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • In het jaar 1973: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,4 miljoen inwoners.
      • 26 februari » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Provincial Curicó Unido.
      • 22 mei » Uitvinding van het ethernet-netwerk door Robert Metcalfe.
      • 29 juli » De Britse autocoureur Roger Williamson komt op tragische wijze om het leven bij de Grand Prix Formule 1 van Nederland op het circuit van Zandvoort.
      • 12 september » Het Nederlands voetbalelftal verslaat Noorwegen in Oslo met 2-1 in de kwalificatiereeks voor het WK voetbal 1974 in West-Duitsland. Doelpuntenmakers zijn Johan Cruijff en Barry Hulshoff.
      • 10 oktober » Het Nederlands voetbalelftal speelt met 1-1 gelijk tegen Polen in Rotterdam. Henk Wery speelt zijn twaalfde en laatste interland voor Oranje.
      • 30 oktober » Bij Istanboel wordt de brug over de Bosporus die Europa en Azië verbindt, geopend.
    • De temperatuur op 21 september 1973 lag tussen 11,9 °C en 16,1 °C en was gemiddeld 13,4 °C. Er was 21,3 mm neerslag gedurende 7,5 uur. Er was 1,0 uur zonneschijn (8%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 20 juli 1972 tot vrijdag 11 mei 1973 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel II met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • In het jaar 1973: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,4 miljoen inwoners.
      • 26 februari » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Provincial Curicó Unido.
      • 5 maart » Paus Paulus VI creëert dertig nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse patriarch van Venetië Albino Luciani.
      • 2 mei » Aanvaller Johnny Rep maakt in Amsterdam zijn debuut voor het Nederlands voetbalelftal in de met 3-2 gewonnen vriendschappelijke wedstrijd tegen Spanje. Hij neemt in de dertiende minuut het eerste doelpunt voor zijn rekening.
      • 4 december » De ruimtesonde Pioneer 10 bereikt de planeet Jupiter.
      • 6 december » Gerald Ford wordt beëdigd als de eerste niet-gekozen vicepresident van de Verenigde Staten.
      • 28 december » Aleksandr Solzjenitsyn publiceert De Goelag Archipel.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Lodewijks


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Johanna Lodewijks, "Stamboom Dusseljee", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dusseljee/I829.php : benaderd 16 oktober 2026), "Margaretha Lodewijks (1891-1973)".