Stamboom Dusseljee » Eduard Wiltink (1936-2005)

Persoonlijke gegevens Eduard Wiltink 


Gezin van Eduard Wiltink

Hij had een relatie met (Niet openbaar).


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)


Notities over Eduard Wiltink

Hij was getrouwd met Jeanne Verwer, later gescheiden.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Eduard Wiltink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Eduard Wiltink

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 augustus 1936 lag tussen 10,8 °C en 25,4 °C en was gemiddeld 17,4 °C. Er was 12,3 uur zonneschijn (88%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1936: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,5 miljoen inwoners.
    • 15 februari » Hitler presenteert de Volkswagen.
    • 1 maart » De bouw van de Amerikaanse Hooverdam wordt afgerond.
    • 24 oktober » Hitler en Mussolini sluiten het verdrag dat de basis wordt van de 'As' tussen Berlijn en Rome.
    • 31 oktober » Eerste poging een raket te lanceren op het Jet Propulsion Laboratory.
    • 25 november » Duitsland en Japan sluiten het Anti-Kominternpact, dat voornamelijk gericht is tegen de Komintern (Communistische Internationale) en in het bijzonder tegen de Sovjet-Unie.
    • 21 december » Muhammad Ali Bey al-Abid treedt af als president van Syrië.
  • De temperatuur op 3 juni 2005 lag tussen 13,4 °C en 25,7 °C en was gemiddeld 17,3 °C. Er was 7,7 mm neerslag gedurende 2,8 uur. Er was 4,6 uur zonneschijn (28%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2005: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 24 april » Kardinaal Joseph Ratzinger wordt ingehuldigd als de 265e paus van de Rooms-Katholieke Kerk met de naam Paus Benedictus XVI.
    • 14 mei » Een Eurocopter Ecureuil AS 350B3 landt, stijgt op vanaf de Mount Everest en vestigt daarmee een wereldrecord.
    • 4 juli » Project Deep Impact: een ruimteprojectiel slaat in op de komeet Tempel 1.
    • 31 oktober » Opening Schiedam-Vlaardingenlijn. Vlaardingen wordt aangesloten op het Rotterdamse tramnet.
    • 18 november » Nieuw wereldrecord bij Domino Day: 4.002.146 steentjes.
    • 19 december » Volgens het Franse Nationaal Demografisch Instituut bereikt de wereldbevolking vandaag het getal van 6,5 miljard.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Wiltink

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Wiltink.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Wiltink.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Wiltink (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Johanna Lodewijks, "Stamboom Dusseljee", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dusseljee/I801.php : benaderd 14 mei 2025), "Eduard Wiltink (1936-2005)".