Stamboom Dusseljee » Popco Dusseljee (1898-1973)

Persoonlijke gegevens Popco Dusseljee 


Gezin van Popco Dusseljee

Hij is getrouwd met Annechien Winkelman.

Zij zijn getrouwd op 11 juni 1924 te Borger, hij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Popco Dusseljee?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Popco Dusseljee

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Popco Dusseljee

Popke Lukkien
1836-1920
Jacobje Baas
1839-????

Popco Dusseljee
1898-1973

1924

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 22 oktober 1898 lag rond de 13,0 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 100%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1898: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 1 mei » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Thun.
      • 29 mei » Instelling van de Nobelprijs.
      • 30 mei » Ontdekking van krypton door Morris Travers.
      • 22 juni » Spaans-Amerikaanse Oorlog: Amerikaanse mariniers landen op Cuba.
      • 6 september » Koningin Wilhelmina wordt ingehuldigd in de Nieuwe Kerk te Amsterdam.
      • 10 december » In Parijs wordt een verdrag getekend waarmee officieel een einde komt aan de oorlog tussen Spanje en de Verenigde Staten.
    • De temperatuur op 11 juni 1924 lag tussen 10,2 °C en 19,6 °C en was gemiddeld 14,4 °C. Er was 3,2 mm neerslag. Er was 1,7 uur zonneschijn (10%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1924: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,2 miljoen inwoners.
      • 24 januari » Sint-Petersburg wordt hernoemd tot Leningrad.
      • 24 februari » Johnny Weissmuller doet de 100 meter zwemmen in 57 2/5 seconden en vestigt daarmee een wereldrecord.
      • 27 maart » Adolf Hitler wordt veroordeeld tot 5 jaar gevangenisstraf vanwege zijn rol bij de Bierkellerputsch.
      • 20 april » Turkije krijgt onder leiding van Mustafa Kemal Atatürk een nieuwe grondwet.
      • 12 oktober » Oprichting van de Colombiaanse voetbalbond, de Federación Colombiana de Fútbol.
      • 24 november » De H-NACC arriveert in Batavia; de eerste intercontinentale commerciële vlucht is een feit.
    • De temperatuur op 3 november 1973 lag tussen 4,8 °C en 12,6 °C en was gemiddeld 8,0 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 5,2 uur zonneschijn (55%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 20 juli 1972 tot vrijdag 11 mei 1973 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel II met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • In het jaar 1973: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,4 miljoen inwoners.
      • 13 januari » Laatste autoloze zondag in België.
      • 5 april » Lancering van Pioneer 11, het eerste ruimtetuig dat langs Saturnus vliegt.
      • 2 mei » Aanvaller Johnny Rep maakt in Amsterdam zijn debuut voor het Nederlands voetbalelftal in de met 3-2 gewonnen vriendschappelijke wedstrijd tegen Spanje. Hij neemt in de dertiende minuut het eerste doelpunt voor zijn rekening.
      • 21 juni » In Hoofddorp wordt een bronzen beeld van Dik Trom onthuld.
      • 30 oktober » Bij Istanboel wordt de brug over de Bosporus die Europa en Azië verbindt, geopend.
      • 28 december » Aleksandr Solzjenitsyn publiceert De Goelag Archipel.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Dusseljee


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Johanna Lodewijks, "Stamboom Dusseljee", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dusseljee/I3732.php : benaderd 16 oktober 2026), "Popco Dusseljee (1898-1973)".