De temperatuur op 18 juli 1920 lag tussen 11,5 °C en 20,2 °C en was gemiddeld 15,8 °C. Er was 12,3 mm neerslag. Er was 0,9 uur zonneschijn (6%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
26 april » Canada verslaat Zweden met 12-1 in de finale van het olympische demonstratietoernooi ijshockey in Antwerpen, en wordt daarmee de eerste officiële wereldkampioen.
15 augustus » Oprichting van de Albanese voetbalclub SK Tirana.
20 augustus » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Deportivo Palestino.
7 oktober » Het Ir. D.F. Woudagemaal te Lemmer wordt in gebruik genomen.
8 november » Bruintje Beer maakt zijn debuut in de Daily Express.
16 december » Een aardbeving in Kansu in China (8,5 op de schaal van Richter) eist 180.000 levens.
Trouwdag 11 december 1952
De temperatuur op 11 december 1952 lag tussen -2,1 °C en 4,0 °C en was gemiddeld 1,3 °C. Er was 1,5 mm neerslag gedurende 4,8 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
18 februari » Griekenland en Turkije treden toe tot de NAVO.
10 maart » Fulgencio Batista leidt een geslaagde staatsgreep in Cuba.
1 juni » Een supportersbus van La Gantoise crashte ter hoogte van Grevelingen. Hierbij kwamen 35 mensen om het leven.
23 juli » Asnoldo Devonish wint de bronzen medaille op het onderdeel hink-stap-sprong bij de Olympische Spelen en daarmee de eerste olympische plak ooit voor Venezuela.
25 november » In Londen gaat het toneelstuk The Mousetrap van Agatha Christie in première. Het wordt tot op heden onafgebroken gespeeld, en is daarmee de langstlopende toneelvoorstelling ter wereld.
29 november » Benoeming van Domenico Tardini en Giovanni-Battista Montini tot pro-staatssecretaris voor buitengewone en gewone kerkelijke aangelegenheden.
Dag van overlijden 4 juni 1991
De temperatuur op 4 juni 1991 lag tussen 4,3 °C en 12,4 °C en was gemiddeld 8,0 °C. Er was 5,0 mm neerslag gedurende 2,8 uur. Er was 8,4 uur zonneschijn (51%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
1 maart » Voor de Keniaanse kust zinkt een vrachtschip met vluchtelingen uit Somalië aan boord: 150 doden en 100 vermisten.
14 maart » Prins Alexander van België trouwt in het grootste geheim met Léa Wolman.
8 april » De hoofdredacteur van het Indonesische weekblad Monitor wordt tot vijf jaar cel veroordeeld wegens belediging van de islam.
15 mei » De republiek Servië en haar bondgenoten blokkeren de verkiezing van de Kroaat Stjepan Mesić tot president van Joegoslavië, waardoor het collectieve presidentschap, het hoogste staatsorgaan, wordt verlamd.
29 november » Politieke partijen en leiders van de thuislanden in Zuid-Afrika beginnen met onderhandelingen die moeten leiden tot een nieuwe, non-raciale grondwet.
26 december » Begin van de burgeroorlog in Algerije.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Johanna Lodewijks, "Stamboom Dusseljee", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dusseljee/I159.php : benaderd 16 oktober 2026), "Ferdinand Pieter "Fer" Duran (1920-1991)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.