De temperatuur op 24 januari 1944 lag tussen 3,4 °C en 7,6 °C en was gemiddeld 4,8 °C. Er was 3,7 mm neerslag gedurende 2,1 uur. Er was 2,6 uur zonneschijn (30%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
6 februari » Eerste geslaagde reageerbuisbevruchting, uitgevoerd door John Rock en Miriam Menkin.
15 augustus » Operatie Dragoon: de Geallieerden vallen Zuid-Frankrijk aan.
2 september » Tweede Wereldoorlog: de geallieerde troepen trekken België binnen.
9 september » Bulgarije wordt bevrijd door de Sovjet-Unie.
7 oktober » De eerste en enige gewapende opstand in het concentratiekamp Auschwitz door het Sonderkommando. Deze gebeurtenissen zijn verfilmd in de film The Grey Zone.
13 oktober » In Zwolle worden zeven mensen gefusilleerd voor verzetsdaden, later wordt het Monument op de schietbaan Berkum voor hen opgericht.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Wilma During, "Stamboom During, van der Kolk, van den Bosch, Prins, Stegeman, Molenaar, Bos", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-during/R589.php : benaderd 26 september 2026), "Gerrigje van Munster (1871-1944)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.