Stamboom During, van der Kolk, van den Bosch, Prins, Stegeman, Molenaar, Bos » Johannes Cornelis Bruin (1887-1970)

Persoonlijke gegevens Johannes Cornelis Bruin 

Bron 1

Gezin van Johannes Cornelis Bruin


Notities over Johannes Cornelis Bruin

_UID 201C4B49-4E19-4303-93DC-84D569587CBF

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Cornelis Bruin?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Cornelis Bruin

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Cornelis Bruin

Maartje Kos
1820-1878

Johannes Cornelis Bruin
1887-1970


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. familie Bruin, Irma Bruin, Bruin Johannes Cornelis, 6 december 2009
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
      Stamboom op MyHeritage.com
      Familiesite: familie Bruin
      Stamboom: stamboom bruin-louwen

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 13 oktober 1887 lag rond de 9,3 °C. De winddruk was 20 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 72%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 28 januari » De eerstesteenlegging van de Eiffeltoren vindt plaats in Parijs. De toren wordt ingehuldigd op 31 maart 1889.
      • 28 januari » In een sneeuwstorm in Montana worden de grootste sneeuwvlokken ooit gemeten (38 bij 20 centimeter).
      • 15 augustus » Eerste beklimming van de Mönch in Zwitserland.
      • 1 september » Emile Berliner vraagt octrooi aan op de grammofoonplaat.
      • 1 september » Oprichting van de Elektrotechnische Fabriek N.V., later Getronics genaamd, door Groeneveld en van der Pol.
      • 15 september » De Texelse Courant wordt opgericht.
    • De temperatuur op 21 september 1970 lag tussen 10,8 °C en 20,1 °C en was gemiddeld 14,8 °C. Er was 2,0 uur zonneschijn (16%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • In het jaar 1970: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,0 miljoen inwoners.
      • 11 april » Lancering van Apollo 13, de bemande ruimtevlucht naar de maan, zonder maanlanding vanwege een technisch probleem na de lancering ("Houston, we have a problem").
      • 5 mei » In Nederland wordt de Nationale Kraakdag gehouden.
      • 17 juni » Octrooiaanvraag van Edwin Land op de polaroidcamera.
      • 29 september » Het te Rome gehouden congres 'Liberale Internationale' kiest mr. W.J. Geertsema tot vicevoorzitter.
      • 15 november » Tijdens de derby Sparta-Feyenoord schiet keeper Eddy Treijtel een meeuw uit de lucht.
      • 3 december » Bezoek van Paus Paulus VI aan Jakarta in Indonesië.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia

    • 1962 » Marie Bonaparte (80), prinses van Griekenland en Denemarken en psychoanalyticus
    • 1966 » Paul Reynaud (87), Frans advocaat, politicus en advocaat
    • 1970 » Adolf Wiklund (48), Zweeds biatleet
    • 1971 » Bernardo Houssay (84), Argentijns fysioloog en Nobelprijswinnaar
    • 1972 » Heitor (73), Braziliaans voetballer
    • 1976 » Nils Middelboe (88), Deens voetballer, voetbalcoach en voetbalscheidsrechter

    Over de familienaam Bruin

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bruin.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bruin.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bruin (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Wilma During, "Stamboom During, van der Kolk, van den Bosch, Prins, Stegeman, Molenaar, Bos", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-during/R3444.php : benaderd 26 december 2025), "Johannes Cornelis Bruin (1887-1970)".