Stamboom During, van der Kolk, van den Bosch, Prins, Stegeman, Molenaar, Bos » Jentje Dijk (1897-????)

Persoonlijke gegevens Jentje Dijk 


Gezin van Jentje Dijk

Zij is getrouwd met Willem Alteveer.

Zij zijn getrouwd op 13 juni 1929 te Nieuwleusen, Nederland, zij was toen 32 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jentje Dijk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jentje Dijk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jentje Dijk


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 13 juni 1929 lag tussen 11,4 °C en 19,1 °C en was gemiddeld 16,0 °C. Er was 1,6 mm neerslag. Er was 3,8 uur zonneschijn (23%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
      • 16 maart » "Compromis des Belges", eerste aanzet tot taalwetgeving in België.
      • 1 april » Introductie van de jojo in New York.
      • 18 april » Het Paleis voor Volksvlijt in Amsterdam wordt door een grote brand verwoest.
      • 16 mei » De eerste Oscar-uitreiking.
      • 7 augustus » Oprichting van de Griekse voetbalclub Ergotelis FC.
      • 7 september » Bekrachtiging van het Protocol van Genève (verbod op chemische wapens).

    Over de familienaam Dijk

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Dijk.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Dijk.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Dijk (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Wilma During, "Stamboom During, van der Kolk, van den Bosch, Prins, Stegeman, Molenaar, Bos", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-during/R1556.php : benaderd 27 december 2025), "Jentje Dijk (1897-????)".