Stamboom Dunning » Jansje Rumkorf (1856-????)

Persoonlijke gegevens Jansje Rumkorf 


Gezin van Jansje Rumkorf

(1) Zij is getrouwd met Pieter Antonius Tang.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 24 november 1880 te Amsterdam, Nederland, zij was toen 24 jaar oud.

Gebeurtenis (Death of Spouse).


(2) Zij is getrouwd met Jan Wolleswinkel.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 21 juli 1920 te Amsterdam, Nederland, zij was toen 64 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jansje Rumkorf?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jansje Rumkorf

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jansje Rumkorf


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Genlias
      Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
      Archieflocatie Noord-Hollands Archief
      Algemeen Gemeente: Amsterdam
      Soort akte: Huwelijksakte
      Aktenummer: reg.25;fol.6v
      Datum: 24-11-1880
      Bruidegom Pieter Antonius Tang
      Leeftijd: 23
      Geboorteplaats: Amsterdam
      Bruid Jansje Rumkorf
      Leeftijd: 24
      Geboorteplaats: Amsterdam
      Vader bruidegom Pieter Antonius Tang
      Moeder bruidegom Cornelia Hafkamp
      Vader bruid Johann Rumkorf
      Moeder bruid Jansje de Haan
      Nadere informatie beroep Bg.:boekbinder;beroep vader Bg.:werkman;beroep Bd.:dienstbode;beroep moeder Bd.:werkster
      Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
      Archieflocatie Drents Archief
      Algemeen Toegangnr: 0166.015
      Inventarisnr: 1908
      Gemeente: Meppel
      Soort akte: Huwelijksakte
      Aktenummer: 70
      Datum: 07-11-1908
      Bruidegom Arend Snijder
      Geboorteplaats: Meppel
      Bruid Karsje Koster
      Geboorteplaats: De Wijk
      Vader bruidegom Jan Snijder
      Moeder bruidegom Arendina Jansen
      Vader bruid Roelof Koster
      Moeder bruid Margje Nijenbrink
      Nadere informatie bruidegom: 28 jaar.; bruid: 29 jaar.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 21 juni 1856 lag rond de 16,1 °C. De winddruk was 6.5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De relatieve luchtvochtigheid was 65%. Bron: KNMI
    • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
    • Van 19 april 1853 tot 1 juli 1856 was er in Nederland het kabinet Van Hall - Donker Curtius met als eerste ministers Mr. F.A. baron Van Hall (conservatief-liberaal) en Mr. D. Donker Curtius (conservatief-liberaal).
    • Van 1 juli 1856 tot 18 maart 1858 was er in Nederland het kabinet Van der Brugghen met als eerste minister Mr. J.L.L. van der Brugghen (protestant).
    • In het jaar 1856: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,3 miljoen inwoners.
      • 30 maart » Verdrag van Parijs: einde van de Krimoorlog.
      • 3 juni » Lewis Carroll maakt voor het eerst foto's van Alice Liddell en haar zusjes Edith en Lorina.
      • 4 juni » In Nederland vindt de laatste meervoudige executie plaats in vredestijd als Adriaan de Klerk en Cornelis de Jong worden opgehangen
      • 20 juni » Karel III volgt zijn overleden vader Florestan I op als vorst van Monaco.
      • 2 december » Frankrijk en Spanje bereiken een overeenkomst over het verloop van hun gezamenlijke grens.
      • 14 december » Het casino in Monte Carlo wordt geopend.
    • De temperatuur op 21 juli 1920 lag tussen 14,2 °C en 21,3 °C en was gemiddeld 17,9 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
      • 1 februari » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub Quick Boys.
      • 17 mei » Het eerste verkeersvliegtuig landt op Schiphol
      • 8 augustus » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub Spartak Myjava.
      • 15 augustus » Oprichting van de Albanese voetbalclub SK Tirana.
      • 4 oktober » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Atlético Bella Vista in de hoofdstad Montevideo.
      • 10 oktober » Italië annexeert Zuid-Tirol.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Rumkorf

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Rumkorf.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Rumkorf.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Rumkorf (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Dunning is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans Dunning, "Stamboom Dunning", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dunning/R5380.php : benaderd 30 december 2025), "Jansje Rumkorf (1856-????)".