De temperatuur op 24 oktober 1886 lag rond de 10,4 °C. De winddruk was 31 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 70%. Bron: KNMI
14 maart » Firmin Lambot, Belgisch wielrenner († 1964)
22 maart » Eerste Belgische auteurswet.
29 mei » John Pemberton begint Coca-Cola te adverteren.
1 september » Instelling van de rooms-katholieke Bisschoppelijke Hiërarchie in Brits-Indië met vijf aartsbisdommen en veertien bisdommen.
1 september » Verheffing van het Bisdom Colombo tot Aartsbisdom Colombo en oprichting van de bisdommen Jaffna en Kandy in Ceylon
31 oktober » Opening van de Dom Luis I-brug in de Portugese stad Porto.
Dag van overlijden 11 september 1964
De temperatuur op 11 september 1964 lag tussen 15,4 °C en 24,4 °C en was gemiddeld 18,6 °C. Er was 3,4 uur zonneschijn (26%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Hans Dunning, "Stamboom Dunning", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dunning/R5236.php : benaderd 18 oktober 2026), "Aalbert Kliphuis (1886-1964)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.