2 april » Dimitri Spijagin (Russisch minister van Binnenlandse Zaken wordt in Mariinskipaleis vermoordt door een terrorist)
8 mei » Op Martinique barst een vulkaan uit. Gloeiend hete lava stroomt over de hellingen van de Mont Pelée naar beneden. Ten gevolge van die uitbarsting verliezen vele mensen het leven en wordt de voornaamste stad op het eiland, Saint Pierre, verwoest.
20 mei » Cuba wordt onafhankelijk van de Verenigde Staten.
31 mei » Einde van de Tweede Boerenoorlog in Zuid-Afrika.
25 augustus » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Montevideo Wanderers FC.
31 oktober » Voltooiing van de eerste telegraafkabel door de Stille Oceaan.
Dag van overlijden 6 oktober 1972
De temperatuur op 6 oktober 1972 lag tussen 4,2 °C en 19,7 °C en was gemiddeld 11,0 °C. Er was 9,8 uur zonneschijn (86%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
7 juli » De Nederlandse regering besluit niet langer het gebruik van softdrugs te vervolgen.
30 augustus » Middenvelder Arie Haan maakt in Praag zijn debuut voor het Nederlands voetbalelftal in de met 1-2 gewonnen vriendschappelijke wedstrijd tegen Tsjecho-Slowakije. Ajacied Sjaak Swart speelt dan weer zijn 31e en laatste interland voor Oranje.
13 oktober » Een Aeroflot Ilyushin-62 passagiersvliegtuig stort neer buiten Moskou. Alle 176 inzittenden komen om.
14 november » De Dow Jones Index sluit voor het eerst boven de 1000 punten. Op het einde van de dag staat hij op 1003,16.
25 november » Norman Kirk wordt verkozen tot premier van Nieuw-Zeeland.
14 december » De Barend Servet Show zorgt voor opschudding door een spruitjesschillende dame die op koningin Juliana leek.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Hans Dunning, "Stamboom Dunning", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dunning/R4937.php : benaderd 20 oktober 2026), "Johanna Andriessen (1902-1972)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.