Stamboom Dunning » Gerrit Bijsterbosch (1873-1958)

Persoonlijke gegevens Gerrit Bijsterbosch 


Gezin van Gerrit Bijsterbosch

Hij is getrouwd met Anna Emma Stuckenholz.

Zij zijn getrouwd op 15 september 1900 te Rheinen (Dld), hij was toen 27 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerrit Bijsterbosch?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerrit Bijsterbosch

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerrit Bijsterbosch

Aaltje Visch
1792-1864

Gerrit Bijsterbosch
1873-1958

1900

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 23 maart 1873 lag rond de 13,2 °C. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 53%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 6 juli 1872 tot 27 augustus 1874 was er in Nederland het kabinet De Vries - Fransen van de Putte met als eerste ministers Mr. G. de Vries Azn. (liberaal) en I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
    • In het jaar 1873: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Japan gaat over op de gregoriaanse kalender.
      • 2 februari » Bisschopswijding van Edmond Dumont, 97-ste bisschop van het bisdom Doornik.
      • 28 februari » Armauer Hansen ontdekt de bacil die verantwoordelijk is voor de ziekte lepra
      • 26 maart » Nederland stelt de sultan van Atjeh een ultimatum, zie Atjehoorlog.
      • 1 april » Het Britse stoomschip Atlantic zinkt voor de kust van Nova Scotia, 547 mensen komen om.
      • 20 mei » Levi Strauss en Jacob Davis krijgen patent op de spijkerbroek.
    • De temperatuur op 15 september 1900 lag rond de 10,5 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 99%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 1 januari » In Duitsland wordt het Bürgerliches Gesetzbuch van kracht.
      • 14 januari » Première van de opera Tosca van Giacomo Puccini in Rome.
      • 29 mei » Ndjamena, de hoofdstad van het Afrikaanse land Tsjaad, wordt gesticht door de Franse commandant Émile Gentil onder de naam Fort Lamy.
      • 1 juni » In Rotterdam besluiten enkele schooljongens tot de oprichting van voetbalclub Neptunus, die 43 jaar later ook een honkbalafdeling krijgt.
      • 8 september » De Galvestonorkaan eist 6000 tot 12.000 levens in Texas.
      • 16 december » Oprichting van de Duitse voetbalclub Alemannia Aachen.
    • De temperatuur op 5 december 1958 lag tussen 2,3 °C en 7,5 °C en was gemiddeld 4,6 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • Van 22 december 1957 tot 19 mei 1959 was er in Nederland het kabinet Beel II met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1958: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,1 miljoen inwoners.
      • 1 januari » In Venezuela begint een opstand tegen het regime van president Marcos Pérez Jiménez.
      • 14 maart » Eric Blom, Nederlands televisieregisseur
      • 4 juli » Benoeming van Karol Wojtyła tot hulpbisschop van Krakau in Polen.
      • 10 augustus » Zwemster Dawn Fraser uit Australië brengt in Schiedam haar eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag op 1.01,2.
      • 24 november » Mali wordt onafhankelijk.
      • 4 december » Benin wordt zelfstandig.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Bijsterbosch


    De publicatie Stamboom Dunning is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans Dunning, "Stamboom Dunning", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dunning/R3287.php : benaderd 14 oktober 2026), "Gerrit Bijsterbosch (1873-1958)".