Stamboom Dunning » Jacoba Mertens (1902-1946)

Persoonlijke gegevens Jacoba Mertens 


Gezin van Jacoba Mertens

Zij is getrouwd met Hendrik Dunning.

Zij zijn getrouwd op 22 februari 1935 te Groningen, Nederland, zij was toen 32 jaar oud.


Kind(eren):

  1. ??   
  2. ??   

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacoba Mertens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacoba Mertens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacoba Mertens

Jan Mertens
1857-1908

Jacoba Mertens
1902-1946

1935
??
????-
??
????-

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 16 oktober 1902 lag tussen 6,6 °C en 13,9 °C en was gemiddeld 10,8 °C. Er was 2,2 uur zonneschijn (21%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 25 februari » Het Londense publiek staat versteld bij de demonstratie van de eerste stofzuiger door Hubert Booth.
      • 19 april » De pogrom van Chisinau.
      • 20 mei » Cuba wordt onafhankelijk van de Verenigde Staten.
      • 28 mei » Encycliek Mirae Caritatis van Paus Leo XIII over de Heilige Eucharistie.
      • 25 augustus » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Montevideo Wanderers FC.
      • 15 november » In Brussel pleegt de Italiaanse anarchist Gennaro Rubino een mislukte aanslag op koning Leopold II.
    • De temperatuur op 22 februari 1935 lag tussen 4,4 °C en 8,2 °C en was gemiddeld 6,1 °C. Er was 5,9 mm neerslag gedurende 6,0 uur. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
      • 11 januari » Amelia Earhart vliegt als eerste solo over de Grote Oceaan.
      • 2 februari » PKC, momenteel de grootste korfbalclub ter wereld, wordt opgericht.
      • 16 mei » In Emmen opent het Noorder Dierenpark, gelegen in het centrum, zijn deuren. Sinds 2016 ligt het even daarbuiten onder de naam Wildlands Adventure Zoo Emmen.
      • 19 mei » Hitler opent het eerste stuk Reichsautobahn tussen Frankfurt en Darmstadt.
      • 12 juni » Bolivia en Paraguay komen een wapenstilstand overeen, waardoor de Chaco-oorlog wordt beëindigd.
      • 16 juli » Ingebruikname van de eerste parkeermeters in de Verenigde Staten.
    • De temperatuur op 6 december 1946 lag tussen 0,7 °C en 4,9 °C en was gemiddeld 2,9 °C. Er was 4,7 mm neerslag gedurende 5,0 uur. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
      • 9 februari » De Partij van de Arbeid wordt opgericht.
      • 4 maart » Oprichting van de Duitse voetbalclub FC Erzgebirge Aue.
      • 16 maart » NSB-propagandist Max Blokzijl wordt wegens landverraad gefusilleerd op de Waalsdorpervlakte.
      • 22 maart » Jordanië (toen Transjordanië) wordt onafhankelijk van Groot-Brittannië.
      • 4 mei » De eerste Nationale Dodenherdenking op de Dam in Amsterdam.
      • 24 oktober » De eerste Kronkel verschijnt, het dagelijkse cursiefje van Simon Carmiggelt in Het Parool.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Mertens

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Mertens.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Mertens.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Mertens (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Dunning is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans Dunning, "Stamboom Dunning", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dunning/R1392.php : benaderd 18 oktober 2026), "Jacoba Mertens (1902-1946)".