De temperatuur op 15 februari 1914 lag tussen 8,1 °C en 13,5 °C en was gemiddeld 11,5 °C. Er was 2,7 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 6 Bft (krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
5 januari » In de autofabrieken van Henry Ford wordt de achturige werkdag ingevoerd.
14 maart » Abdias do Nascimento, Braziliaans politicus († 2011)
28 maart » Benoeming van Laurentius Schrijnen tot bisschop van Roermond in Nederland.
14 april » Mexicaanse Revolutie - voor het eerst in de geschiedenis wordt er een luchtbombardement uitgevoerd. Gustavo Salinas werpt enkele bommen op de Cañonero Guerero van generaal Huerta.
30 juli » Mobilisatie Rusland
4 augustus » Eerste Wereldoorlog: Duitse troepen vallen België binnen, waardoor het Verenigd Koninkrijk de oorlog verklaart aan Duitsland.
Trouwdag 24 augustus 1948
De temperatuur op 24 augustus 1948 lag tussen 11,8 °C en 20,0 °C en was gemiddeld 15,8 °C. Er was 9,3 uur zonneschijn (66%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
14 januari » Ans van Dijk wordt geëxecuteerd. Zij is de enige Nederlandse vrouw die dit na de Tweede Wereldoorlog overkomt.
1 april » De Faeröer krijgen verregaande autonomie binnen Denemarken.
21 april » Oprichting van de Poolse voetbalclub Pogoń Szczecin.
20 juni » De geallieerden voeren in West-Duitsland de D-mark in.
26 juni » De Berlijnse Luchtbrug wordt begonnen, nadat de Sovjet-autoriteiten op 24 juni een blokkade van Berlijn hebben ingesteld.
4 november » T.S. Eliot wint de Nobelprijs voor de Literatuur.
Dag van overlijden 2 oktober 1959
De temperatuur op 2 oktober 1959 lag tussen 4,6 °C en 25,7 °C en was gemiddeld 14,5 °C. Er was 8,9 uur zonneschijn (77%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Christiaan, "Stambomen Droste, Casand en Boogaart", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-droste/I772.php : benaderd 12 oktober 2026), "Walter Sigmond (1914-1959)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.