Stamboom Diverse » Johannes Peter "Peet" van Ginkel (1929-2013)

Persoonlijke gegevens Johannes Peter "Peet" van Ginkel 


Gezin van Johannes Peter "Peet" van Ginkel

Hij is getrouwd met Klaasje Luijer.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Peter "Peet" van Ginkel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Peter "Peet" van Ginkel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Peter van Ginkel

Dirkje Smit
1905-1944

Johannes Peter van Ginkel
1929-2013



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 juli 1929 lag tussen 11,6 °C en 19,5 °C en was gemiddeld 15,5 °C. Er was 3,6 mm neerslag. Er was 5,4 uur zonneschijn (32%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
    • 31 januari » Leon Trotski wordt verbannen uit de Sovjet-Unie.
    • 11 april » De Statendam III van Holland-Amerika Lijn verlaat Rotterdam voor haar eerste reis naar New York.
    • 16 juni » Zaligverklaring van Claude de la Colombière (1641-1682), Frans Jezuïet
    • 22 juni » De Sint-Janskathedraal in 's-Hertogenbosch krijgt de eretitel basiliek.
    • 29 juni » Ingebruikname van de eerste windtunnel, te Langley Field in Californië.
    • 26 december » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SC Rheindorf Altach.
  • De temperatuur op 13 september 2013 lag tussen 9,0 °C en 17,8 °C en was gemiddeld 14,5 °C. Er was 1,5 mm neerslag gedurende 3,7 uur. Er was 2,9 uur zonneschijn (23%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2013: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,8 miljoen inwoners.
    • 7 februari » Na de moord op oppositieleider Chokri Belaïd kondigt de Tunesische premier Hamadi Jebali het aftreden van zijn regering aan. Tot aan de verkiezingen van juni zal een regering van technocraten het land leiden.
    • 20 april » In Italië is Giorgio Napolitano herverkozen als president.
    • 26 juni » Tsachia Elbegdorzj wordt met een kleine meerderheid van de stemmen herkozen als president van Mongolië. Hij verslaat onder anderen voormalig worstelkampioen Bat-Erdene Badmaanjamboegin van de Mongoolse Volkspartij.
    • 4 juli » Met de steun van de regering tekenen de vakbonden en werkgevers van de mijnen in Zuid-Afrika een akkoord dat een einde moet maken aan het geweld.
    • 15 september » Duizenden Roemenen protesteren in Boekarest tegen plannen van een Canadees bedrijf om in Roemenië de grootste goudmijn van Europa te openen.
    • 11 december » De politie in Roemenië vindt in een flat in de stad Sibiu een kunstschat: 22 schilderijen die al ruim tien jaar geleden gestolen waren uit particuliere kapellen in Italië met een totale waarde van zeker 400 miljoen euro.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Ginkel


De publicatie Stamboom Diverse is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eva Drenth, "Stamboom Diverse", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-drenth/I8595.php : benaderd 22 oktober 2026), "Johannes Peter "Peet" van Ginkel (1929-2013)".