Stamboom Diverse » Dirkje van Wakeren (1901-1968)

Persoonlijke gegevens Dirkje van Wakeren 


Gezin van Dirkje van Wakeren

Zij is getrouwd met Leendert Meurs.

Zij zijn getrouwd op 15 april 1920 te Maarn, Utrecht, Netherlands, zij was toen 18 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dirkje van Wakeren?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Dirkje van Wakeren

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Dirkje van Wakeren

Derkje Jansen
1851-1913
Nennetje Smit
1875-1931

Dirkje van Wakeren
1901-1968

1920

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. https://www.openarch.nl/show.php?archive=hua&identifier=077D6170-AB73-4919-AA28-433E0BACDB3A⟨=nl

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 november 1901 lag tussen -0,9 °C en 11,7 °C en was gemiddeld 4,0 °C. Er was 7,8 uur zonneschijn (82%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Oprichting van het Gemenebest van Australië.
    • 10 januari » In Texas wordt olie ontdekt.
    • 25 januari » Goedkeuring van het Gezelschap van het Goddelijk Woord door Paus Leo XIII.
    • 21 maart » Op de rede van Vlissingen wordt het Engelse schip Tay aangevaren door het Duitse Chemnitz, 14 doden.
    • 8 juli » Oprichting van de Peruviaanse voetbalclub Club Sportivo Cienciano.
    • 2 december » Gillette verkrijgt het octrooi op het verwisselbare scheermesje.
  • De temperatuur op 15 april 1920 lag tussen 8,6 °C en 18,0 °C en was gemiddeld 12,6 °C. Er was 0,7 mm neerslag. Er was 4,2 uur zonneschijn (30%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Nederland weigert keizer Wilhelm II uit te leveren.
    • 14 maart » Harry Boye Karlsen, Noors voetballer († 1994)
    • 8 juni » Oprichting van het Rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Finland.
    • 1 augustus » Frankrijk roept het mandaatgebied Libanon uit.
    • 15 augustus » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Empoli FC.
    • 2 december » Armenië staat bij het Verdrag van Alexandropol gebied af aan Turkije.
  • De temperatuur op 6 februari 1968 lag tussen 1,4 °C en 7,2 °C en was gemiddeld 3,3 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Er was 6,6 uur zonneschijn (70%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1968: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,7 miljoen inwoners.
    • 20 januari » Een ontploffing en een brand in raffinaderij in het Nederlandse dorp Pernis maken twee doden en 70 gewonden en zorgen voor miljoenen schade.
    • 23 juli » Een Palestijns commando kaapt een Israëlisch vliegtuig; de onderhandelingen duren tot eind augustus en eindigen zonder bloedvergieten.
    • 21 september » Harry Steevens wint de derde editie van Nederlands enige wielerklassieker, de Amstel Gold Race.
    • 2 oktober » Bloedbad van Tlatelolco: het leger en de politie schieten op een menigte vreedzame demonstranten in Tlatelolco.
    • 18 oktober » Verheffing van het rooms-katholieke apostolisch vicariaat IJsland tot Bisdom Reykjavik. Benoeming van de Nederlander Hendrik Hubert Frehen tot bisschop.
    • 27 november » Nederland voert het minimumloon in.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Wakeren


De publicatie Stamboom Diverse is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eva Drenth, "Stamboom Diverse", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-drenth/I8549.php : benaderd 22 oktober 2026), "Dirkje van Wakeren (1901-1968)".