Stamboom Diverse » Johannes Meeusen (1896-1975)

Persoonlijke gegevens Johannes Meeusen 


Gezin van Johannes Meeusen

Hij is getrouwd met Johanna Huiberdina Keulemans.

Zij zijn getrouwd op 7 juni 1923 te Oosterhout, Noord-Brabant, Netherlands, hij was toen 27 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. N.N. Meeusen  1933
  6. (Niet openbaar)
  7. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Meeusen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Meeusen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Meeusen


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. https://www.genealogieonline.nl/stamboom-roelands-boeren/I6230.php
  2. https://hdl.handle.net/21.12103/ce89c802-3863-11e0-bcd1-8edf61960649

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 februari 1896 lag rond de 0,3 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1896: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 4 januari » Utah ratificeert de Grondwet van de Verenigde Staten en treedt toe tot de Unie als 45e staat.
    • 23 januari » Wilhelm Röntgen maakt voor het eerst een foto via elektromagnetische stralingen van de hand van Albert von Kölliker.
    • 15 april » Einde van de eerste moderne Olympische Spelen, zie Olympische Zomerspelen 1896.
    • 13 september » Paus Leo XIII verklaart in zijn apostolische brief Apostolicae Curae de priester- en bisschopswijdingen en Apostolische successie in de Kerk van Engeland ongeldig.
    • 3 december » Herman Hollerith richt de Tabulating Machine Company op, een voorloper van IBM.
    • 25 december » John Sousa componeert "The Stars and Stripes Forever".
  • De temperatuur op 7 juni 1923 lag tussen 3,2 °C en 16,5 °C en was gemiddeld 10,7 °C. Er was 0,3 mm neerslag. Er was 11,0 uur zonneschijn (66%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
    • 13 mei » Zaligverklaring van Robertus Bellarminus (1542-1621), Italiaans theoloog en kardinaal.
    • 4 juni » Moord op de Spaanse kardinaal Juan Soldevilla y Romero, aartsbisschop van Zaragoza.
    • 21 juli » In Nederland begint de HDO, de voorloper van de AVRO, met radio-uitzendingen.
    • 7 september » Op een internationaal politiecongres in Wenen wordt besloten tot de oprichting van Interpol.
    • 14 september » Miguel Primo de Rivera wordt dictator van Spanje.
    • 2 december » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de vierde keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-0 te winnen van naaste belager Argentinië.
  • De temperatuur op 30 december 1975 lag tussen 2,3 °C en 5,4 °C en was gemiddeld 4,0 °C. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1975: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,6 miljoen inwoners.
    • 31 mei » Het Nederlands voetbalelftal verliest in Belgrado met 3-0 van Joegoslavië in een vriendschappelijk duel.
    • 27 juni » De Voorzitter van de Staatsraad van Bulgarije, Todor Zjivkov, stelt Paus Paulus VI tijdens een audiëntie in Rome op de hoogte van de dood van bisschop Eugen Bossilkov in een gevangenis in Sofia in 1952.
    • 30 juni » President Kenneth Kaunda van Zambia kondigt verstrekkende nationalisaties aan: al het particuliere landbezit, de bioscopen, particuliere verpleeginrichtingen en de grote dagbladen in het Afrikaanse land worden in beslag genomen door de staat.
    • 12 augustus » De MV Norderney, het voormalige zendschip van Radio Veronica wordt de haven van Amsterdam binnengesleept en direct in beslag genomen.
    • 3 september » Het Nederlands voetbalelftal wint in Nijmegen met 4-1 van Finland in de kwalificatiereeks voor het EK voetbal 1976, onder meer door drie doelpunten van Willy van der Kuylen.
    • 11 september » De wet tot stichting van een Rijksuniversiteit Limburg in Maastricht wordt door de Tweede Kamer aangenomen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1889 » Siegfried Kracauer, Duits schrijver, journalist, socioloog, cultuurcriticus en filmtheoreticus († 1966)
  • 1904 » Bill Tilden, Amerikaans tennisser († 1953)
  • 1904 » Henk Timmer, Nederlands tennisser († 1998)
  • 1905 » Preguinho, Braziliaans voetballer († 1979)
  • 1908 » Joaquim Fiúza, Portugees zeiler († 2010)
  • 1911 » Henri Knap, Nederlands journalist en schrijver († 1986)

Bron: Wikipedia

  • 1968 » Trygve Lie (72), Noors politicus, diplomaat en secretaris-generaal van de Verenigde Naties
  • 1971 » Jo Cals (57), Nederlands minister-president
  • 1976 » Rudolf Fischer (54), Zwitsers autocoureur
  • 1977 » Américo Tesoriere (78), Argentijns voetballer
  • 1978 » Jacob Heimans (89), Nederlands botanicus en natuurbeschermer
  • 1979 » Richard Rodgers (77), Amerikaans componist en theaterproducent

Over de familienaam Meeusen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Meeusen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Meeusen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Meeusen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Diverse is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eva Drenth, "Stamboom Diverse", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-drenth/I8104.php : benaderd 25 oktober 2026), "Johannes Meeusen (1896-1975)".