Stamboom Diverse » Jan Ditmar (1941-1941)

Persoonlijke gegevens Jan Ditmar 


Gezin van Jan Ditmar

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Ditmar?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Ditmar

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Ditmar

Gorus Hoks
1870-1940

Jan Ditmar
1941-1941


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 november 1941 lag tussen 0,3 °C en 7,9 °C en was gemiddeld 3,9 °C. Er was 3,4 mm neerslag gedurende 1,7 uur. Er was 3,5 uur zonneschijn (38%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
    • 23 februari » Glenn Seaborg produceert en isoleert voor het eerst het element plutonium.
    • 17 april » Het Koninkrijk Joegoslavië wordt door de bezetters opgeheven.
    • 13 juni » De Vichy-regering gebiedt alle (niet-Franse) joodse burgers in het niet-bezette deel van Frankrijk te interneren. De anti-joodse maatregel zou een eigen initiatief zijn van de Vichy-regering.
    • 30 juni » Wegvoering van de Nederlandse ex-premier Colijn door de Duitsers.
    • 5 juli » Rijkscommissaris voor de bezette Nederlandse gebieden Seyss-Inquart ontbindt – op de NSB na – alle politieke partijen in Nederland.
    • 6 december » De Belgische koning Leopold trouwt met de twintig jaar jongere Lilian Baels.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Ditmar

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Ditmar.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Ditmar.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Ditmar (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Diverse is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eva Drenth, "Stamboom Diverse", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-drenth/I7630.php : benaderd 29 december 2025), "Jan Ditmar (1941-1941)".