Stamboom Diverse » Johanna Adriana van Lierop (1914-1987)

Persoonlijke gegevens Johanna Adriana van Lierop 


Gezin van Johanna Adriana van Lierop

Zij is getrouwd met Josephus Wilhelmus Dielissen.

Zij zijn getrouwd op 1 augustus 1935 te Eindhoven, Gemeente Eindhoven, Noord-Brabant, Nederland, zij was toen 21 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Adriana van Lierop?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Adriana van Lierop

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Adriana van Lierop

Thomas Netten
1864-1895
Jacoba Netten
1890-1961

Johanna Adriana van Lierop
1914-1987

1935

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. https://www.openarch.nl/show.php?archive=bhi&identifier=1cf2348a-3fe3-d676-f812-71a1d8996fc2⟨=nl

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 maart 1914 lag tussen 2,8 °C en 7,8 °C en was gemiddeld 4,8 °C. Er was 7,0 uur zonneschijn (59%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 14 januari » Introductie van de lopende band door Henry Ford.
    • 6 maart » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Halmstads BK.
    • 28 maart » Benoeming van Laurentius Schrijnen tot bisschop van Roermond in Nederland.
    • 28 maart » Eerste radio-uitzending in België.
    • 12 augustus » Slag der Zilveren Helmen, in Halen. Voor de laatste keer in Europa vindt een cavaleriecharge plaats. Er vallen 140 Belgische en 160 Duitse soldaten. De Belgen winnen en verschansen zich te Diest.
    • 3 september » Kardinaal Giacomo della Chiesa wordt gekozen tot Paus Benedictus XV.
  • De temperatuur op 1 augustus 1935 lag tussen 8,7 °C en 16,7 °C en was gemiddeld 13,4 °C. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het ??. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
    • 28 januari » IJsland is het eerste land waar abortus gelegaliseerd wordt.
    • 19 mei » Hitler opent het eerste stuk Reichsautobahn tussen Frankfurt en Darmstadt.
    • 25 mei » Jesse Owens loopt en springt vier wereldrecords binnen één uur bij wedstrijden in Ann Arbor, Michigan.
    • 31 oktober » Afschaffing van de vlag van Pruisen door de nazi's
    • 11 november » António Egas Moniz voert de allereerste lobotomie uit.
    • 15 december » Max Euwe wordt wereldkampioen schaken.
  • De temperatuur op 19 maart 1987 lag tussen -1,0 °C en 5,6 °C en was gemiddeld 1,1 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 2,9 uur zonneschijn (24%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1987: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,6 miljoen inwoners.
    • 28 juni » In het Wagener-stadion in Amstelveen wint de Nederlandse vrouwenhockeyploeg de eerste editie van de strijd om de Champions Trophy.
    • 1 juli » De Europese Akte treedt in werking.
    • 16 augustus » In Keulen verbetert atleet Achmed de Kom zijn eigen drie dagen oude Nederlands record op de 100 meter (10,35 seconden) met een tijd van 10,33 seconden.
    • 3 september » Bij de WK atletiek in Rome verbetert de Oost-Duitse atleet Thomas Schönlebe het Europese record op de 400 meter: 44,33 seconden.
    • 5 september » Het Homomonument in Amsterdam wordt onthuld.
    • 26 november » De Survivor Series vinden voor het eerst plaats.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Lierop


De publicatie Stamboom Diverse is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eva Drenth, "Stamboom Diverse", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-drenth/I5459.php : benaderd 20 oktober 2026), "Johanna Adriana van Lierop (1914-1987)".