Stamboom Diverse » Gijsbertus van Zijl (1882-1954)

Persoonlijke gegevens Gijsbertus van Zijl 


Gezin van Gijsbertus van Zijl

Hij is getrouwd met Stephania Gerarda van den Heiligenberg.

Zij zijn getrouwd op 27 juni 1906 te Utrecht, Utrecht, Netherlands, hij was toen 23 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. Piet van Zijl  1907-

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gijsbertus van Zijl?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Gijsbertus van Zijl

Gijsbertus van Zijl
1882-1954

1906
Piet van Zijl
1907-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. https://www.wiewaswie.nl/personen-zoeken/zoeken/document/a2apersonid/614110887/srcid/28556709/oid/24
  2. https://www.wiewaswie.nl/personen-zoeken/zoeken/document/a2apersonid/463770007/srcid/30385799/oid/24
  3. https://www.wiewaswie.nl/personen-zoeken/zoeken/document/a2apersonid/643340798/srcid/28485865/oid/24

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 november 1882 lag rond de 11,8 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De winddruk was 17 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 86%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • In het jaar 1882: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 24 maart » Robert Koch maakt zijn ontdekking wereldkundig: de bacterie die tuberculose veroorzaakt.
    • 9 mei » Introductie van de verbeterde stethoscoop van William Ford.
    • 5 juni » Musée Grévin Parijs opent haar deuren.
    • 4 september » Thomas Edison schakelt 's werelds eerste elektriciteitsvoorziening in, waarmee hij 59 klanten rond zijn Pearl Street Station in Lower Manhattan van 110 Volt gelijkstroom voorziet.
    • 17 september » Oprichting van de Nederlandsche Schaatsenrijders Bond.
  • De temperatuur op 27 juni 1906 lag tussen 12,6 °C en 23,2 °C en was gemiddeld 17,7 °C. Er was 13,2 uur zonneschijn (79%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 29 januari » De Nederlandse schaatser Coen de Koning vestigt het werelduurrecord op de schaats in Davos: in één uur tijd schaatst hij 32370 m.
    • 15 februari » In Londen wordt de Labour partij opgericht.
    • 10 maart » In het Franse Courrières komen bij een grote mijnramp 1100 mijnwerkers om.
    • 19 mei » De 19,7km lange Simplon-tunnel tussen Zwitserland en Italië wordt feestelijk geopend.
    • 20 juni » De eerste elektrische tramlijn van Utrecht wordt geopend.
    • 13 augustus » Oprichting van de Belgische voetbalclub Berchem Sport.
  • De temperatuur op 23 april 1954 lag tussen 3,3 °C en 13,6 °C en was gemiddeld 7,4 °C. Er was 7,8 uur zonneschijn (54%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1954: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,6 miljoen inwoners.
    • 13 maart » Begin van de Slag bij Dien Bien Phu, die leidt tot de onafhankelijkheid van Indochina.
    • 7 mei » Einde van de Slag bij Điện Biên Phủ.
    • 29 mei » Heiligverklaring van Paus Pius X in Rome door Paus Pius XII
    • 6 juni » Standard Luik wint voor de eerste keer in de clubgeschiedenis de Belgische voetbalbeker door RC Mechelen KM in de finale met 3-1 te verslaan.
    • 14 augustus » Eerste wedstrijd in het betaald voetbal in Nederland gaat tussen Alkmaar '54 en Sportclub Venlo. Het eerste doelpunt wordt gemaakt door Klaas Smit. De wedstrijd eindigt in 3-0 voor de ploeg uit Alkmaar.
    • 30 november » Een meteoriet slaat door een dak en treft een vrouw in Sylacauga (Alabama).


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Zijl

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Zijl.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Zijl.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Zijl (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Diverse is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eva Drenth, "Stamboom Diverse", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-drenth/I507.php : benaderd 7 oktober 2026), "Gijsbertus van Zijl (1882-1954)".