Stamboom Diverse » Evert Altena (1913-)

Persoonlijke gegevens Evert Altena 


Gezin van Evert Altena

Hij is getrouwd met Grietje Kuijl.

Zij zijn getrouwd op 2 mei 1936 te Hilversum, Gemeente Hilversum, Noord-Holland, Nederland, hij was toen 22 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Evert Altena?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Evert Altena

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Evert Altena

Dirk Altena
1840-1930

Evert Altena
1913-????

1936

Grietje Kuijl
1913-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. https://www.openarchieven.nl/nha:DD2B2752-4DB9-3F20-E053-CA00A8C081ED

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 augustus 1913 lag tussen 8,2 °C en 19,3 °C en was gemiddeld 13,8 °C. Er was 7,6 uur zonneschijn (52%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
    • 18 februari » Pedro Lascuráin is gedurende minder dan een uur president van Mexico.
    • 4 maart » Woodrow Wilson wordt beëdigd als 28e president van de Verenigde Staten
    • 15 april » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Independiente Medellín.
    • 10 oktober » Het Panamakanaal wordt geopend.
    • 1 december » Ford Motor Company introduceert de lopende band. Het productieprincipe werd overigens al toegepast door Oldsmobile.
    • 21 december » In de New York World verschijnt de eerste kruiswoordpuzzel. Hij is bedacht door Arthur Wynne.
  • De temperatuur op 2 mei 1936 lag tussen 5,9 °C en 13,8 °C en was gemiddeld 9,1 °C. Er was 8,3 uur zonneschijn (56%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1936: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,5 miljoen inwoners.
    • 7 maart » Duitsland start remilitarisatie van het Rijnland, daarmee het verdrag van Versailles overtredend.
    • 14 maart » Bob Charles, Nieuw-Zeelands golfer
    • 30 juni » Het boek "Gone with the wind" wordt gepubliceerd.
    • 18 juli » Staatsgreep van Generalísimo Franco tegen de Tweede Spaanse Republiek. Begin van de Spaanse Burgeroorlog, die zou leiden tot veertig jaar dictatuur.
    • 24 oktober » Hitler en Mussolini sluiten het verdrag dat de basis wordt van de 'As' tussen Berlijn en Rome.
    • 21 december » Muhammad Ali Bey al-Abid treedt af als president van Syrië.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Altena

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Altena.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Altena.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Altena (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Diverse is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eva Drenth, "Stamboom Diverse", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-drenth/I42415.php : benaderd 23 oktober 2026), "Evert Altena (1913-)".