Stamboom Diverse » Johannes Hendricus Baist (1868-1920)

Persoonlijke gegevens Johannes Hendricus Baist 


Gezin van Johannes Hendricus Baist

(1) Hij is getrouwd met Louisa Wilhelmina Bouwmeester.

Zij zijn getrouwd op 4 november 1891 te Utrecht, Utrecht, Netherlands, hij was toen 23 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. Johanna Louisa Baist  1889-1959 
  2. Maria Wilhelmina Baist  1897-???? 
  3. Cornelis Baist  1899-1935 
  4. Albertus Baist  1905- 
  5. Gerardus Baist  1907-1907
  6. Marinus Baist  1908-
  7. N.N. Baist  1913


(2) Hij is getrouwd met Cornelia Polman.

Zij zijn getrouwd op 21 mei 1919 te Utrecht, Utrecht, Netherlands, hij was toen 50 jaar oud.Bron 4

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Hendricus Baist?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Hendricus Baist


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. https://www.wiewaswie.nl/personen-zoeken/zoeken/document/a2apersonid/821258072/srcid/28059583/oid/24
  2. https://www.wiewaswie.nl/personen-zoeken/zoeken/document/a2apersonid/645100984/srcid/30880312/oid/24
  3. https://www.wiewaswie.nl/personen-zoeken/zoeken/document/a2apersonid/706542285/srcid/28244519/oid/24
  4. https://www.wiewaswie.nl/personen-zoeken/zoeken/document/a2apersonid/608529029/srcid/28462361/oid/24

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 augustus 1868 lag rond de 15,2 °C. Er was 2 mm neerslag. De winddruk was 7 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 91%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • In het jaar 1868: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 30 januari » Charles Darwin publiceert Variations of Plants and Animals under Domestication
    • 23 juni » Christopher Sholes verkrijgt octrooi op de eerste schrijfmachine.
    • 7 augustus » Oprichting van de Rooms-katholieke Apostolische Prefectuur Denemarken.
    • 18 augustus » De Britse astronoom Norman Lockyer ontdekt helium op de zon.
    • 23 september » Puerto Rico verklaart zich onafhankelijk van Spanje.
    • 1 oktober » Het eerste nummer van het rooms-katholieke blad De Maasbode verschijnt.
  • De temperatuur op 21 mei 1919 lag tussen 6,5 °C en 21,1 °C en was gemiddeld 15,0 °C. Er was 13,9 uur zonneschijn (87%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
    • 11 maart » Het Paraguayaans voetbalelftal speelt de eerste interland uit de geschiedenis en verliest thuis met 5-1 van buurland Argentinië.
    • 13 april » Britse en Gurkha troepen vermoorden in Amritsar, India ten minste 379 ongewapende deelnemers aan demonstratie in het kader van de geweldloos-verzet-campagne van Gandhi
    • 29 mei » Het Braziliaans voetbalelftal wint de derde editie van de Copa América door in de finale titelhouder Uruguay met 1-0 te verslaan.
    • 16 oktober » Inwijding van de Sacré-Cœurbasiliek in Parijs door kardinaal Léon-Adolphe Amette.
    • 19 november » Oprichting van de Apostolische Prefectuur Celebes in Nederlands-Indië.
    • 21 december » In Katowice wordt de Poolse voetbalbond (PZPN) opgericht.
  • De temperatuur op 16 januari 1920 lag tussen 6,3 °C en 8,6 °C en was gemiddeld 7,7 °C. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 29 maart » In Ierland breekt een anti-Britse opstand uit.
    • 26 april » Canada verslaat Zweden met 12-1 in de finale van het olympische demonstratietoernooi ijshockey in Antwerpen, en wordt daarmee de eerste officiële wereldkampioen.
    • 24 augustus » De Amerikaanse zwemmer Duke Kahanamoku scherpt in Antwerpen zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.00,4. Het oude record - 1 seconde trager - stond sinds 9 augustus 1918 op zijn naam.
    • 2 september » België wint goud op de Olympische spelen te Antwerpen in het voetbal.
    • 5 september » België - Eerste IJzerbedevaart.
    • 4 oktober » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Atlético Bella Vista in de hoofdstad Montevideo.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Baist

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Baist.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Baist.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Baist (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Diverse is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eva Drenth, "Stamboom Diverse", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-drenth/I4186.php : benaderd 21 oktober 2026), "Johannes Hendricus Baist (1868-1920)".