Stamboom Diverse » Adriana Both (1915-1994)

Persoonlijke gegevens Adriana Both 


Gezin van Adriana Both

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adriana Both?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adriana Both

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adriana Both

Janna Visser
1849-1917
Marinus Both
1887-1963

Adriana Both
1915-1994


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 21 februari 1915 lag tussen -0,5 °C en 7,8 °C en was gemiddeld 3,2 °C. Er was 4,1 uur zonneschijn (40%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 25 januari » Alexander Graham Bell voert het eerste transcontinentale telefoongesprek, van New York naar San Francisco
    • 3 maart » Oprichting van de National Advisory Committee for Aeronautics (NACA), de voorganger van de NASA.
    • 14 april » De Duitsers torpederen het Nederlandse stoomschip Katwijk.
    • 1 augustus » De spoorlijn Uithoorn - Alphen aan den Rijn wordt geopend.
    • 9 september » Een Duitse zeppelin bombardeert Londen.
    • 25 november » Albert Einstein presenteert zijn algemene relativiteitstheorie in het paper The field equations of gravitation.
  • De temperatuur op 22 juli 1994 lag tussen 17,3 °C en 29,5 °C en was gemiddeld 23,3 °C. Er was 10,4 uur zonneschijn (65%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1994: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,3 miljoen inwoners.
    • 11 februari » Servische troepen en moslim-eenheden in en rondom Sarajevo maken een begin met de overdracht van zware wapens aan de vredesmacht van de Verenigde Naties in Bosnië-Herzegovina.
    • 12 februari » Na de rechtse blanke partijen besluit ook de Inkatha Vrijheidspartij niet deel te nemen aan de eerste algemene verkiezingen die eind april worden gehouden in Zuid-Afrika.
    • 1 mei » Formule 1 coureur Ayrton Senna verongelukt tijdens de Grand Prix van San Marino op het circuit van Imola.
    • 22 augustus » Ongeveer 20.000 demonstranten in Mexico-Stad protesteren tegen de verkiezingszege van PRI-kandidaat Ernesto Zedillo.
    • 30 september » Op het Siberische schiereiland Kamtsjatka spuwt de vulkaan Kljoetsjevskaja Sopka tot 13.000 meter hoogte as de atmosfeer in.
    • 13 november » Na langdurige onderhandelingen op het vliegveld van Palma de Mallorca geven drie kapers van een toestel van de Algerijnse luchtvaartmaatschappij Air Algérie zich over aan de Spaanse autoriteiten.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Both

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Both.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Both.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Both (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Diverse is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eva Drenth, "Stamboom Diverse", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-drenth/I3698.php : benaderd 13 oktober 2026), "Adriana Both (1915-1994)".