De temperatuur op 17 januari 1954 lag tussen 3,6 °C en 7,3 °C en was gemiddeld 5,3 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 1,4 uur zonneschijn (17%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
1 februari » In Doetinchem wordt profvoetbalclub De Graafschap opgericht.
15 juni » De UEFA (Union des Associations Européennes de Football) wordt opgericht in Bazel.
27 juni » In Obninsk, Rusland, wordt de eerste energieproducerende kerncentrale opgestart.
27 juni » Operatie PBSUCCESS: Het leger, gesteund door de CIA, werpt de democratisch gekozen regering van Jacobo Arbenz Guzmán van Guatemala omver.
4 juli » West-Duitsland wint in Zwitserland de wereldtitel door Hongarije in de finale van het WK voetbal met 3-2 te verslaan, het zogeheten Wonder van Bern.
15 december » De status van de Nederlandse Antillen en Suriname als deel van het Koninkrijk der Nederlanden wordt vastgelegd in het Statuut voor het Koninkrijk der Nederlanden.
Trouwdag 1 november 1986
De temperatuur op 1 november 1986 lag tussen 7,4 °C en 13,8 °C en was gemiddeld 10,5 °C. Er was 5,2 mm neerslag gedurende 4,0 uur. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
26 februari » Evert van Benthem wint voor de tweede keer op rij de Elfstedentocht in een tijd van 6.55.17 uur. Tineke Dijkshoorn wint bij de vrouwen.
28 februari » Ondertekening te Den Haag van de Europese Akte.
12 maart » Het Nederlands voetbalelftal verslaat de DDR met 1-0 in een oefenwedstrijd in Leipzig. Spits Marco van Basten tekent voor de enige treffer.
13 april » President Kenneth Kaunda van Zambia arriveert op het Rotterdamse vliegveld Zestienhoven voor een officieel werkbezoek van vier dagen aan Nederland.
26 april » Nabij de Oekraïense plaats Tsjernobyl vindt een kernramp plaats.
8 juni » Kurt Waldheim wint de tweede ronde van de Oostenrijkse presidentsverkiezingen, ondanks onthullingen over zijn oorlogsverleden.
Dag van overlijden 28 augustus 2003
De temperatuur op 28 augustus 2003 lag tussen 11,9 °C en 20,8 °C en was gemiddeld 15,5 °C. Er was 1,4 mm neerslag gedurende 1,7 uur. Er was 0,5 uur zonneschijn (4%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
22 februari » Na 12 jaar eindigt het Nederlandse televisieprogramma Oppassen!!!. Met 321 afleveringen is dit de langstlopende komedieserie in de geschiedenis van de Nederlandse televisie.
24 maart » De Nederlandse verpleegkundige Lucia de Berk krijgt levenslang voor de moord op diverse patiënten. Op 14 april 2010 wordt ze echter vrijgesproken door de Hoge Raad.
17 april » Encycliek Ecclesia de Eucharistia van Paus Johannes Paulus II over de Eucharistie.
5 juni » Paus Johannes Paulus II bezoekt Kroatië. Het is de honderdste buitenlandse reis van zijn ambtsperiode.
9 september » DJ Tiësto geeft als eerste dj een volledig stadionconcert in het GelreDome te Arnhem.
12 december » Het Inspraakorgaan Chinezen (IOC) wordt geïnstalleerd in Den Haag.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Eva Drenth, "Stamboom Diverse", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-drenth/I34590.php : benaderd 18 oktober 2026), "Karen Elizabeth Meintser (1954-2003)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.