De temperatuur op 5 oktober 1921 lag tussen 8,8 °C en 22,2 °C en was gemiddeld 14,9 °C. Er was 8,3 uur zonneschijn (73%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
23 januari » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Deportivo Alavés.
13 maart » Mongolië verklaart zichzelf onafhankelijk van China.
14 maart » Lis Hartel, Deens amazone († 2009)
1 mei » De gemeente Veldhoven ontstaat uit drie vroegere dorpen.
4 augustus » De Franse uitvinder Édouard Belin verstuurt draadloos een fax over de Atlantische Oceaan.
30 oktober » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de eerste keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 1-0 te winnen van titelhouder Uruguay.
Dag van overlijden 14 april 2007
De temperatuur op 14 april 2007 lag tussen 10,2 °C en 27,6 °C en was gemiddeld 18,4 °C. Er was 10,7 uur zonneschijn (78%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
9 maart » Lee Kang-seok verbetert het wereldrecord op de 500 m schaatsen en rijdt 34,25.
12 maart » Inge de Bruijn stopt met wedstrijdzwemmen.
16 mei » Sevilla FC wint voor de tweede keer op rij de UEFA Cup, door Espanyol in de finale te verslaan na strafschoppen. De finale werd gespeeld in Glasgow.
7 juli » De Nieuwe Centrale Bibliotheek van Amsterdam wordt op het Oosterdokseiland geopend: de grootste openbare bibliotheek van de Benelux en ontworpen door Jo Coenen.
9 september » Sprintatleet Asafa Powell scherpt in Rieti zijn eigen wereldrecord (9,77) op de 100 meter aan tot 9,74.
11 november » Door een zeer zware storm breekt de Russische olietanker Volgoneft-139 in de buurt van de Russische havenstad Port Kavkaz doormidden en stroomt er zo'n 2000 ton stookolie in de Zwarte Zee. Ook 19 andere schepen lijden schipbreuk, waardoor er nog meer olie alsook zwavel in de zee terechtkomt. De olieramp dreigt zich via de Straat van Kertsj naar de Zee van Azov uit te breiden.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Eva Drenth, "Stamboom Diverse", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-drenth/I3358.php : benaderd 19 oktober 2026), "Adriana Verkaik (1921-2007)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.