Stamboom Diverse » Hendrik van de Meent (1903-1945)

Persoonlijke gegevens Hendrik van de Meent 


Gezin van Hendrik van de Meent

Hij is getrouwd met Willemijntje Manné.

Zij zijn getrouwd op 31 mei 1928 te Utrecht, Utrecht, Netherlands, hij was toen 25 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik van de Meent?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrik van de Meent

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik van de Meent

Grietje Otten
1841-1915

Hendrik van de Meent
1903-1945

1928

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. https://www.wiewaswie.nl/personen-zoeken/zoeken/document/a2apersonid/706042810/srcid/30870303/oid/24
  2. https://www.wiewaswie.nl/personen-zoeken/zoeken/document/a2apersonid/841701443/srcid/28445290/oid/24

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 mei 1903 lag tussen 6,1 °C en 17,4 °C en was gemiddeld 12,3 °C. Er was 16,0 uur zonneschijn (99%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
    • 11 maart » België - Priester Adolf Daens houdt in het Parlement een toespraak tegen de Katholieke partij.
    • 27 mei » Opening nieuwe Koopmansbeurs van Amsterdam (Beurs van Berlage) door Koningin Wilhelmina
    • 2 augustus » Onsuccesvolle opstand van de Macedoniërs tegen het Ottomaanse Rijk.
    • 4 augustus » Kardinaal Giuseppe Sarto wordt gekozen tot Paus Pius X.
    • 1 oktober » Oprichting van de Duitse voetbalclub SV Babelsberg 03.
    • 18 november » De Verenigde Staten en Panama tekenen het Hay-Bunau Varilla Verdrag, dat de Verenigde Staten exclusieve rechten geeft over de Panamakanaalzone.
  • De temperatuur op 31 mei 1928 lag tussen 10,5 °C en 16,4 °C en was gemiddeld 12,7 °C. Er was 2,6 uur zonneschijn (16%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
    • 28 februari » Totstandkoming eerste radiotelefonische verbinding tussen Nederland en Nederlands-Indië via Radio Kootwijk
    • 18 juni » Amelia Earhart vliegt als eerste vrouw over de Atlantische Oceaan, als passagier.
    • 12 augustus » Sluitingsceremonie van de Olympische Spelen in Amsterdam.
    • 2 oktober » Opus Dei (een rooms-katholieke prelatuur) wordt opgericht.
    • 6 oktober » Chiang Kai-shek wordt president van Kwomintang-China.
    • 21 oktober » Opening van het Stadio Sandro Cabassi in Carpi, Italië.
  • De temperatuur op 20 juni 1945 lag tussen 14,8 °C en 28,8 °C en was gemiddeld 20,5 °C. Er was 15,8 mm neerslag gedurende 2,7 uur. Er was 9,9 uur zonneschijn (59%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1945: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,2 miljoen inwoners.
    • 2 januari » De Duitse stad Neurenberg wordt gebombardeerd door de Geallieerden. Negentig procent van de oude stadskern wordt verwoest.
    • 30 januari » In de Oostzee wordt het schip de Wilhelm Gustloff getorpedeerd. Van de naar schatting vijf- tot zevenduizend opvarenden aan boord overleven slechts 1239 personen de ramp. De ondergang van de Wilhelm Gustloff is de grootste scheepsramp uit de geschiedenis.
    • 19 maart » Tweede Wereldoorlog: Adolf Hitler vaardigt zijn "Nero-bevel" uit waarin staat dat alle industrieën, militaire installaties, winkels, transportfaciliteiten en communicatielijnen in Duitsland moeten worden vernietigd.
    • 1 juni » Eerste nummer van de Geldersch-Overijsselsche Courant, een krant voor de Noordelijke Achterhoek, Zuid-Twente met een aparte editie Haaksbergen, Diepenheim en Markelo.
    • 3 november » In Cuenca, Ecuador wordt het Estadio Alejandro Serrano Aguilar officieel in gebruik genomen.
    • 19 december » Suske en Wiske, de stripreeks van Willy Vandersteen, verschijnt voor het eerst in de krant.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van de Meent


De publicatie Stamboom Diverse is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eva Drenth, "Stamboom Diverse", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-drenth/I3261.php : benaderd 4 oktober 2026), "Hendrik van de Meent (1903-1945)".