Stamboom Diverse » Elisabeth Kleinhout (1890-1959)

Persoonlijke gegevens Elisabeth Kleinhout 


Gezin van Elisabeth Kleinhout

Zij is getrouwd met Arie Bouwmeester.

Zij zijn getrouwd op 5 april 1911 te Amsterdam, Gemeente Amsterdam, Noord-Holland, Nederland, zij was toen 20 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. Lammert Bouwmeester  1911-1999 
  2. Arie Bouwmeester  1913-1997 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth Kleinhout?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth Kleinhout

Elisabeth Kleinhout
1890-1959

1911

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. https://www.openarch.nl/nha:b73aed20-c367-465a-964c-20033057f201

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 juli 1890 lag rond de 18,0 °C. De winddruk was 6 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 69%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1890: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Heiligverklaring van Liduina van Schiedam door Paus Leo XIII.
    • 6 april » De Fransen nemen Ségou in, en veroveren daarmee het dal van de Niger.
    • 10 juli » Wyoming wordt een staat van de Verenigde Staten.
    • 6 augustus » William Kemmler sterft als eerste mens op de elektrische stoel.
    • 1 oktober » Het Yosemite National Park in de Amerikaanse staat Californië wordt opgericht.
    • 29 november » In Japan wordt een nieuwe grondwet aangenomen en komt de Diet voor het eerst bijeen.
  • De temperatuur op 5 april 1911 lag tussen -5,5 °C en 1,7 °C en was gemiddeld -2,2 °C. Er was 7,7 uur zonneschijn (58%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 13 februari » Oprichting van de Kroatische voetbalclub HNK Hajduk Split.
    • 16 juni » Oprichting van het technologiebedrijf IBM.
    • 21 augustus » De Mona Lisa wordt op klaarlichte dag gestolen uit het Louvre in Parijs.
    • 7 september » Franse rechercheurs arresteren Guillaume Apollinaire op verdenking van diefstal van de Mona Lisa.
    • 24 oktober » Tijdens de Italiaans-Turkse Oorlog is de Nieuport van kapitein-vlieger Carlos Piazza het eerste vliegtuig in de geschiedenis dat werd beschoten.
    • 1 november » Italiaans-Turkse Oorlog - Tweede-luitenant vlieger Giulio Gavotti laat uit zijn Etrich Taube vier Cipelli-granaten vallen op vijandelijke stellingen en voert hierdoor de eerste bombardementen met behulp van een vliegtuig uit in de geschiedenis.
  • De temperatuur op 17 maart 1959 lag tussen 2,6 °C en 6,8 °C en was gemiddeld 3,9 °C. Er was 5,6 uur zonneschijn (47%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 22 december 1957 tot 19 mei 1959 was er in Nederland het kabinet Beel II met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1959: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,3 miljoen inwoners.
    • 31 maart » De Maasbode komt voor het laatst uit als zelfstandige krant.
    • 1 juli » Samenvoeging van de gemeenten Opmeer en Spanbroek in Noord-Holland tot de nieuwe gemeente Opmeer.
    • 1 juli » Verkiezing van Heinrich Lübke tot tweede bondspresident van West-Duitsland.
    • 2 juli » Prinselijk huwelijk van Albert II van België en Paola Ruffo di Calabria.
    • 10 november » In Londen wordt de Nederlandse Corine Rottschäfer gekroond tot miss World.
    • 2 december » Première van de documentaire La Muraille de Chine, geregisseerd door Carlo Lizzani, de eerste film waarbij geuren worden gebruikt.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kleinhout


De publicatie Stamboom Diverse is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eva Drenth, "Stamboom Diverse", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-drenth/I32049.php : benaderd 25 oktober 2026), "Elisabeth Kleinhout (1890-1959)".