Stamboom Diverse » Johanna "Anna" Schanck (1921-1998)

Persoonlijke gegevens Johanna "Anna" Schanck 


Gezin van Johanna "Anna" Schanck

Zij is getrouwd met Dirk Maasmans.

Zij zijn getrouwd op 30 januari 1941 te Breda, Gemeente Breda, Noord-Brabant, Nederland, zij was toen 19 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. Elisabeth Maasmans  1941-1941
  2. Franciscus Maasmans  1946-1946
  3. Cornelis Maasmans  1947-1947

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna "Anna" Schanck?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna "Anna" Schanck

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Schanck

Georg Schanck
1877-1962

Johanna Schanck
1921-1998

1941

Dirk Maasmans
1918-2005


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. https://www.online-begraafplaatsen.nl/zerken.asp?g=651074
  2. https://www.openarch.nl/show.php?archive=brd&identifier=f44cfc2a-1731-4abf-953f-f59033a05177⟨=nl&six=4

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 20 september 1921 lag tussen 8,2 °C en 21,6 °C en was gemiddeld 14,5 °C. Er was 1,7 uur zonneschijn (14%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub SV Ommoord.
    • 9 februari » In Polen sterft de laatste in de vrije natuur levende wisent. In het begin van de 21e eeuw is de wisent geherintroduceerd en komt hij weer voor in het wild.
    • 13 maart » Mongolië verklaart zichzelf onafhankelijk van China.
    • 21 april » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub AC Pistoiese.
    • 24 mei » De Belgische regering verleent het stakingsrecht aan de vakbonden.
    • 3 december » Oprichting van de Egyptische voetbalbond.
  • De temperatuur op 30 januari 1941 lag tussen -6,6 °C en 0,9 °C en was gemiddeld -2,7 °C. Er was 1,9 uur zonneschijn (21%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
    • 10 april » Met steun van Adolf Hitler wordt de 'onafhankelijke staat van de Kroaten' geproclameerd.
    • 17 april » Het Koninkrijk Joegoslavië wordt door de bezetters opgeheven.
    • 27 april » Oprichting van het Sloveens Bevrijdingsfront in Ljubljana.
    • 27 mei » Het Duitse oorlogsschip Bismarck vergaat in de Atlantische Oceaan.
    • 10 augustus » Opening van het Štadión pod Dubňom, een voetbalstadion in Žilina en de thuishaven van de Slowaakse voetbalclub MŠK Žilina.
    • 28 november » De Nederlandse onderzeeboot O 21 onder commando van Ltz I J.F. van Dulm brengt in de Golf van Cagliari de Duitse onderzeeboot U 95 tot zinken.
  • De temperatuur op 21 oktober 1998 lag tussen 8,9 °C en 15,0 °C en was gemiddeld 11,8 °C. Er was 3,0 mm neerslag gedurende 4,3 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1998: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,7 miljoen inwoners.
    • 26 januari » De Amerikaanse president Bill Clinton ontkent een seksuele relatie te hebben gehad met Monica Lewinsky.
    • 14 februari » Het Mexicaans voetbalelftal wint de vierde editie van de CONCACAF Gold Cup door in de finale de Verenigde Staten met 1-0 te verslaan.
    • 15 maart » Zaligverklaring van Eugene Bossilkov (1900-1952), Bulgaars bisschop en martelaar, in Rome door paus Johannes Paulus II.
    • 25 september » Opening van het GN Bouw-stadion, de thuishaven van FC Dordrecht.
    • 27 oktober » Gerhard Schröder wordt bondskanselier van Duitsland.
    • 14 december » James Hickman verbetert bij de EK kortebaan (25 meter) in Sheffield het wereldrecord op de 100 meter vlinderslag tot 51,02.
  • De temperatuur op 24 oktober 1998 lag tussen 8,7 °C en 13,0 °C en was gemiddeld 10,9 °C. Er was 22,6 mm neerslag gedurende 6,9 uur. Er was 1,2 uur zonneschijn (12%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1998: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,7 miljoen inwoners.
    • 25 maart » Ontslag van de Nederlander Diogo Reesink als bisschop van Almenara en zijn benoeming tot bisschop van Teófilo Otoni in Brazilië.
    • 10 juni » In België wordt ex-minister Alain Van der Biest veroordeeld tot 30 maanden celstraf.
    • 7 september » In het Magic Kingdom wordt de attractie Mr. Toad's Wild Ride gesloten.
    • 25 september » Opening van het GN Bouw-stadion, de thuishaven van FC Dordrecht.
    • 8 november » In de Pakistaanse stad Lahore wint de Nederlandse hockeyploeg voor de vierde keer de Champions Trophy.
    • 14 december » James Hickman verbetert bij de EK kortebaan (25 meter) in Sheffield het wereldrecord op de 100 meter vlinderslag tot 51,02.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1916 » Rudolf-August Oetker, Duitse ondernemer († 2007)
  • 1917 » Fernando Rey, Spaans acteur († 1994)
  • 1918 » Horace Gould, Brits autocoureur († 1968)
  • 1925 » Koning Rama VIII of Ananda Mahidol van Thailand († 1946)
  • 1926 » Frédéric Bastet, Nederlands archeoloog, kunsthistoricus, schrijver, essayist, dichter en biograaf († 2008)
  • 1927 » John Dankworth, Brits jazzcomponist, saxofonist en klarinettist († 2010)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Schanck

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Schanck.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Schanck.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Schanck (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Diverse is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eva Drenth, "Stamboom Diverse", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-drenth/I26906.php : benaderd 14 februari 2026), "Johanna "Anna" Schanck (1921-1998)".