Stamboom Diverse » Elisabeth Maria Landa (1916-2000)

Persoonlijke gegevens Elisabeth Maria Landa 


Gezin van Elisabeth Maria Landa

Zij is getrouwd met Petrus Johannes Mous.

Zij zijn getrouwd op 8 juli 1937 te Bergen op Zoom, Gemeente Bergen op Zoom, Noord-Brabant, Nederland, zij was toen 21 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. N.N. Mous  1946

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth Maria Landa?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Elisabeth Maria Landa

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth Maria Landa

Elisabeth Maria Landa
1916-2000

1937
N.N. Mous
1946-1946

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. http://westbrabantsarchief.nl/collectie/voorouders/deeds/9773845d-fe28-83e6-b8fc-139794a6eee9?person=1015a64a-e6f9-dc5e-d194-30d7477aab9f

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 juni 1916 lag tussen 10,1 °C en 14,9 °C en was gemiddeld 12,3 °C. Er was 5,4 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 10 januari » Rusland opent een offensief in de Kaukasus tegen de Duitse troepen.
    • 15 maart » Amerikaanse troepen vallen Mexico binnen in een poging revolutionair Pancho Villa te pakken te krijgen.
    • 15 maart » De Universiteit van Gent wordt vernederlandst; dit wordt echter na het einde van de Eerste Wereldoorlog weer teruggedraaid.
    • 18 mei » Begin regeerperiode Vietnamese keizer Khải Định.
    • 31 mei » Begin van de Zeeslag bij Jutland, ook wel gekend als de Slag voor het Skagerrak.
    • 15 september » Voor het eerst worden tanks ingezet op een slagveld. Tijdens de Slag aan de Somme zetten de Britten 49 Mark I-tanks in.
  • De temperatuur op 8 juli 1937 lag tussen 9,0 °C en 19,6 °C en was gemiddeld 15,4 °C. Er was 10,2 uur zonneschijn (62%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 27 maart » In Rotterdam wordt het Stadion Feijenoord (de Kuip) officieel in gebruik genomen. Feyenoord speelt een wedstrijd tegen het Belgische Beerschot en wint met 5-2.
    • 21 april » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Deportivo Universidad Católica.
    • 23 mei » In Guadalajara, Mexico, wordt de Nationaal Synarchistische Unie (UNS) opgericht.
    • 27 mei » De Golden Gate Bridge gaat open voor het verkeer.
    • 28 mei » Het Britse kabinet van Neville Chamberlain treedt aan.
    • 4 juni » Introductie van de winkelwagen door supermarkteigenaar Sylvan Goldman.
  • De temperatuur op 8 juni 2000 lag tussen 5,5 °C en 22,2 °C en was gemiddeld 15,5 °C. Er was 15,3 uur zonneschijn (92%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 2000: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,9 miljoen inwoners.
    • 30 januari » Lindsay Davenport wint de Australian Open. In de finale verslaat de Amerikaanse tennisster in Melbourne de Zwitserse titelverdedigster Martina Hingis: 6-1 en 7-5.
    • 18 maart » Chen Shui-bian wordt gekozen als president van Taiwan.
    • 26 maart » Vladimir Poetin wint de presidentsverkiezingen in Rusland.
    • 20 april » De beursgang van Newconomy, het bedrijf van Maurice de Hond, levert 65 miljoen euro op.
    • 12 mei » Het nationale museum van Groot-Brittannië Tate Modern wordt geopend in Londen.
    • 26 november » De Nederlandse schaatser Gianni Romme rijdt een nieuw wereldrecord op de 10.000 meter in Heerenveen: 13.03,40.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Landa

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Landa.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Landa.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Landa (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Diverse is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eva Drenth, "Stamboom Diverse", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-drenth/I2476.php : benaderd 30 december 2025), "Elisabeth Maria Landa (1916-2000)".