Stamboom Diverse » Aaltje "Alie" Ruuls (1920-2011)

Persoonlijke gegevens Aaltje "Alie" Ruuls 


Gezin van Aaltje "Alie" Ruuls

Zij is getrouwd met Thomas Stienstra.

Zij zijn getrouwd op 12 juni 1941 te Hoogkerk, Gemeente Groningen, Groningen, Nederland, zij was toen 21 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aaltje "Alie" Ruuls?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. https://www.findagrave.com/memorial/110377077/aaltje-stienstra
  2. https://www.openarch.nl/show.php?archive=gra&identifier=2b386742-4ab7-207d-8c25-098c12aee929⟨=nl&six=2

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 juli 2011 lag tussen 11,0 °C en 13,3 °C en was gemiddeld 12,4 °C. Er was 25,0 mm neerslag gedurende 17,7 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2011: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 3 maart » Het uitvoerend comité van de wereldbond FIFA wijst het WK voetbal voor vrouwen 2015 toe aan Canada.
    • 9 april » Een 24-jarige man schiet in het rond in winkelcentrum De Ridderhof in Alphen aan den Rijn waarbij 7 doden vallen, inclusief de dader.
    • 10 april » Wielrenner Johan Vansummeren wint Parijs-Roubaix na een solo van 15 kilometer in de 'Hel van het Noorden'.
    • 14 juni » Duizenden reizigers op binnenlandse vluchten in het zuidoosten van Australië hebben voor de derde dag op rij te maken met vertragingen door een aswolk, afkomstig van de Chileense vulkaan Puyehue.
    • 11 december » Het nieuwe station Sassenheim wordt geopend aan de Schiphollijn tussen station Nieuw-Vennep en station Leiden Centraal.
    • 13 december » In de Belgische stad Luik pleegt een 33-jarige man een aanslag met granaten en geweren, met 123 gewonden en 6 dodelijke slachtoffers (waaronder de dader zelf) tot gevolg.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Ruuls

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Ruuls.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Ruuls.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Ruuls (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Diverse is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eva Drenth, "Stamboom Diverse", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-drenth/I24248.php : benaderd 17 februari 2026), "Aaltje "Alie" Ruuls (1920-2011)".