27 mei » Opening nieuwe Koopmansbeurs van Amsterdam (Beurs van Berlage) door Koningin Wilhelmina
16 juni » Henry Ford richt de Ford Motor Company op in Detroit.
1 juli » Vertrek van de eerste Ronde van Frankrijk.
9 augustus » Kroning van Paus Pius X in Rome.
1 oktober » Oprichting van de Duitse voetbalclub SV Babelsberg 03.
7 oktober » Een Frans vissersschip uit Boulogne strandt bij Hoek van Holland, 13 doden.
Dag van overlijden 24 maart 1987
De temperatuur op 24 maart 1987 lag tussen 6,5 °C en 11,3 °C en was gemiddeld 8,8 °C. Er was 0,9 mm neerslag gedurende 2,1 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
10 maart » Het Vaticaan veroordeelt kunstmatige bevruchting.
29 maart » Zaligverklaring van Marcelo Spínola y Maestre (1835-1906), Spaans kardinaal-aartsbisschop van Sevilla, door Paus Johannes Paulus II
11 augustus » Alan Greenspan wordt voorzitter van de Centrale Amerikaanse bank (de Fed).
13 augustus » In Koblenz verbetert atleet Achmed de Kom zijn eigen vijf dagen oude Nederlands record op de 100 meter (10,44 seconden) met een tijd van 10,35 seconden.
30 augustus » In Moskou prolongeert de Nederlandse mannenhockeyploeg de Europese titel door in de finale Engeland na strafballen te verslaan.
18 november » In een eindrapport legt het Amerikaans Congres de verantwoordelijkheid voor het Iran-Contraschandaal bij president Ronald Reagan.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Eva Drenth, "Stamboom Diverse", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-drenth/I24240.php : benaderd 24 oktober 2026), "Saakje Hovinga (1903-1987)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.