Stamboom Diverse » Cornelia Versluis (1887-1931)

Persoonlijke gegevens Cornelia Versluis 


Gezin van Cornelia Versluis

(1) Zij is getrouwd met Adrianus de Groot.

Zij zijn getrouwd op 2 februari 1910 te 's-Gravenhage, Zuid-Holland, Netherlands, zij was toen 22 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. Maria de Groot  1911-2001 
  2. Dirk de Groot  1913-1913


Kind(eren):

  1. Theodorus Versluis  1905-1944 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia Versluis?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelia Versluis

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelia Versluis

Dirk Versluis
1850-1910

Cornelia Versluis
1887-1931

(1) 1910
Dirk de Groot
1913-1913


Onbekend


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. https://www.openarch.nl/show.php?archive=hga&identifier=E9C64B4A-7DAD-4BF8-9528-4624B45EEF9D⟨=nl&six=13

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 december 1887 lag rond de 1,1 °C. Er was 1 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 28 januari » In een sneeuwstorm in Montana worden de grootste sneeuwvlokken ooit gemeten (38 bij 20 centimeter).
    • 3 juni » Oprichting van de Argentijnse gymnastiek- en schermclub Club de Gimnasia y Esgrima de La Plata.
    • 12 juli » Oprichting van Odense Cricketklub, waar twee jaar later de Deense voetbalclub Odense BK uit voortkomt.
    • 26 juli » Het eerste Esperantoboek komt uit. De verwachting is dat binnen 100 jaar de hele wereld deze taal spreekt.
    • 15 augustus » Eerste beklimming van de Mönch in Zwitserland.
    • 15 september » De Texelse Courant wordt opgericht.
  • De temperatuur op 2 februari 1910 lag tussen -2,5 °C en 0,9 °C en was gemiddeld -0,5 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 3,5 uur zonneschijn (38%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 26 januari » De Seine treedt buiten haar oevers, waardoor de Parijse metro onder water loopt.
    • 21 februari » De Egyptische premier Pasha Ghali overlijdt 1 dag na een aanslag op zijn leven door een schutter.
    • 14 maart » Blow-out van oliebron Lakeview-1 in Californië, waarbij bijna een miljard liter aardolie verloren gaat.
    • 28 mei » Ralph Craig loopt met 21,2 seconden een wereldrecord op de 200 meter.
    • 15 september » Theodor Wulf publiceert in Physikalische Zeitschrift over de door hem ontdekte kosmische straling.
    • 20 oktober » De RMS Olympic wordt te water gelaten in Belfast, Ierland.
  • De temperatuur op 6 februari 1931 lag tussen -6,9 °C en -3,8 °C en was gemiddeld -4,7 °C. Er was 0,8 uur zonneschijn (9%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1931: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,9 miljoen inwoners.
    • 5 maart » Daniel Salamanca Urey wordt president van Bolivia.
    • 26 april » Bisschopswijding van Leo Kierkels, Nederlands apostolisch delegaat in Brits-Indië, door kardinaal Willem Marinus van Rossum.
    • 3 juni » Oprichting van de Kroatische voetbalclub NK Varteks Varaždin.
    • 16 oktober » Benoeming van Angelo Roncalli tot apostolisch delegaat in Bulgarije.
    • 4 december » Maximiliano Hernández Martínez pleegt een staatsgreep in El Salvador.
    • 9 december » Spanje wordt een republiek.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Versluis

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Versluis.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Versluis.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Versluis (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Diverse is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eva Drenth, "Stamboom Diverse", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-drenth/I23737.php : benaderd 15 oktober 2026), "Cornelia Versluis (1887-1931)".