Stamboom Diverse » Gerardus Martinus Luijken (1913-2002)

Persoonlijke gegevens Gerardus Martinus Luijken 


Gezin van Gerardus Martinus Luijken

Hij is getrouwd met Elisabeth Lucia Langen.

Zij zijn getrouwd op 1 augustus 1935 te Princenhage, Noord-Brabant, Netherlands, hij was toen 21 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerardus Martinus Luijken?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerardus Martinus Luijken

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerardus Martinus Luijken

Gerardus Martinus Luijken
1913-2002

1935

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. https://www.openarch.nl/show.php?archive=bhi&identifier=76780ba9-c409-7eeb-a523-67bd34d82c3d⟨=nl&six=10

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 oktober 1913 lag tussen 11,3 °C en 18,2 °C en was gemiddeld 14,3 °C. Er was 1,9 uur zonneschijn (19%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
    • 10 augustus » Vrede van Boekarest (1913), einde van de Tweede Balkanoorlog..
    • 31 augustus » Oprichting van de Philips Sport Vereniging (PSV). Voetbal is een van de 19 sporttakken van PSV.
    • 14 oktober » In Senghenydd bij Caerphilly vallen bij een mijnramp 439 doden. Het is de grootste mijnramp uit de geschiedenis van het Verenigd Koninkrijk en wereldwijd de op zes na grootste ooit.
    • 1 december » Ford Motor Company introduceert de lopende band. Het productieprincipe werd overigens al toegepast door Oldsmobile.
    • 12 december » De Mona Lisa wordt teruggevonden in Florence, twee jaar nadat het doek uit het Louvre was gestolen.
    • 24 december » Groot spoorwegongeval bij Hooghalen.
  • De temperatuur op 1 augustus 1935 lag tussen 8,7 °C en 16,7 °C en was gemiddeld 13,4 °C. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het ??. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
    • 8 januari » Arthur Cobb Hardy krijgt octrooi op de spectrofotometer.
    • 27 januari » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de zevende keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 3-0 te winnen van Argentinië.
    • 2 maart » Koning Rama VII van Thailand treedt af ten gunste van zijn neef Rama VIII.
    • 2 juni » Oprichting van het Dansk Håndbold Forbund.
    • 15 september » In Duitsland worden de Neurenberger wetten ingevoerd door de nazi's.
    • 15 december » Max Euwe wordt wereldkampioen schaken.
  • De temperatuur op 16 november 2002 lag tussen 3,9 °C en 8,5 °C en was gemiddeld 6,7 °C. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • Van maandag 22 juli 2002 tot dinsdag 27 mei 2003 was er in Nederland het kabinet Balkenende I met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2002: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,1 miljoen inwoners.
    • 27 januari » Jennifer Capriati verlengt haar titel op de Australian Open. In de herhaling van de finale van een jaar eerder verslaat de Amerikaanse tennisster in Melbourne haar Zwitserse collega Martina Hingis: 4-6, 7-6 en 6-2.
    • 19 februari » NASA's Mars Odyssey begint met het in kaart brengen van de bodem van Mars met een warmtestraling metend systeem.
    • 10 mei » Begrafenis van de Nederlandse politicus Pim Fortuyn, die vier dagen eerder vermoord werd.
    • 22 mei » Paus Johannes Paulus II brengt een tweedaags bezoek aan Azerbeidzjan.
    • 28 mei » Bert De Graeve neemt ontslag als gedelegeerd bestuurder bij de VRT.
    • 12 oktober » Het Sloveens voetbalelftal lijdt de grootste nederlaag uit zijn geschiedenis. In Parijs verliest de ploeg met 5-0 van Frankrijk.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1909 » Francis Bacon, Engels expressionistisch kunstschilder († 1992)
  • 1912 » Richard Doll, Brits epidemioloog († 2005)
  • 1913 » Theophile Blankers, Belgisch voetballer († 1998)
  • 1914 » Bertus Brandsen, Nederlands politicus en vakbondsbestuurder († 2001)
  • 1914 » Jonas Salk, Amerikaans arts en maker van het eerste vaccin tegen polio († 1995)
  • 1918 » Ans Niesink, Nederlands atlete († 2010)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Luijken

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Luijken.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Luijken.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Luijken (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Diverse is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eva Drenth, "Stamboom Diverse", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-drenth/I23625.php : benaderd 16 februari 2026), "Gerardus Martinus Luijken (1913-2002)".