Stamboom Diverse » Johannes Hendrikus de Winter (1899-1945)

Persoonlijke gegevens Johannes Hendrikus de Winter 


Gezin van Johannes Hendrikus de Winter

Hij is getrouwd met Wilhelmina de Groot.

Zij zijn getrouwd op 26 oktober 1921 te Amersfoort, Gemeente Amersfoort, Utrecht, Nederland, hij was toen 22 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Hendrikus de Winter?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Hendrikus de Winter

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Hendrikus de Winter

Johannes Hendrikus de Winter
1899-1945

1921

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. https://www.openarch.nl/show.php?archive=hua&identifier=E2306CD8-8FD9-4FEA-A409-B4428E58EB34⟨=nl&six=27
  2. https://www.openarch.nl/show.php?archive=eem&identifier=637357d4-7836-11e3-85d5-4b82400aa846⟨=nl&six=19

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 september 1899 lag rond de 19,5 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 56%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 3 mei » Oprichting van de Hongaarse voetbalclub Ferencvárosi TC.
    • 21 juli » Begin van de Newsboy's strike, New York
    • 10 augustus » De Amerikaanse baanwielrenner Marshall Walter Taylor wordt als eerste zwarte wereldkampioen sprint.
    • 3 september » Ernest Grisar richt beerschot VAC op.
    • 4 december » In Madison Square Garden in New York wordt de eerste officiële zesdaagse-wielerwedstrijd verreden
    • 16 december » Engelse immigranten richten de Italiaanse voetbalclub AC Milan op.
  • De temperatuur op 26 oktober 1921 lag tussen 10,4 °C en 14,2 °C en was gemiddeld 11,9 °C. Er was 0,4 mm neerslag. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
    • 19 februari » België - Stemrecht voor vrouwen in gemeentelijke verkiezingen.
    • 21 april » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub AC Pistoiese.
    • 1 mei » De gemeente Veldhoven ontstaat uit drie vroegere dorpen.
    • 5 mei » Het parfum Chanel Nº5 wordt gelanceerd.
    • 30 oktober » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de eerste keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 1-0 te winnen van titelhouder Uruguay.
    • 24 november » De Japanse kroonprins Hirohito wordt regent voor zijn zieke vader, Yoshihito
  • De temperatuur op 9 maart 1945 lag tussen 3,8 °C en 9,2 °C en was gemiddeld 5,7 °C. Er was 4,7 uur zonneschijn (41%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1945: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,2 miljoen inwoners.
    • 25 januari » Het einde van de Slag om de Ardennen.
    • 18 maart » Tweede Wereldoorlog: 1250 Amerikaanse bommenwerpers vallen Berlijn aan.
    • 3 mei » In de Lübecker Bocht bombarderen de geallieerden drie schepen met gevangenen uit concentratiekamp Neuengamme. 8000 gevangenen komen om het leven.
    • 3 juli » IJVV IJsselmuiden wordt gesticht.
    • 25 juli » Winston Churchill verliest tegen de verwachting in de Britse verkiezingen.
    • 14 september » Benoeming van de Nederlander Martin Lucas tot apostolisch delegaat in Zuid-Afrika.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Winter


De publicatie Stamboom Diverse is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eva Drenth, "Stamboom Diverse", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-drenth/I22262.php : benaderd 10 oktober 2026), "Johannes Hendrikus de Winter (1899-1945)".