De temperatuur op 27 oktober 1914 lag tussen 5,2 °C en 13,6 °C en was gemiddeld 10,0 °C. Er was 3,3 mm neerslag. Er was 1,6 uur zonneschijn (16%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
13 mei » Bisschopswijding van Laurentius Schrijnen, bisschop van Roermond.
8 juni » In Brazilië wordt de Braziliaanse voetbalbond ("Confederação Brasileira de Futebol") opgericht.
3 augustus » Duitsland verklaart de oorlog aan Frankrijk en vraagt het neutrale België om doorgang (Von Schlieffenplan). België weigert.
26 augustus » Begin van de Slag bij Tannenberg, het eerste Duitse succes tijdens de Eerste Wereldoorlog.
6 september » Kroning van Paus Benedictus XV in Rome.
8 december » Slag om de Falklandeilanden tussen Verenigd Koninkrijk en Duitsland.
Dag van overlijden 20 januari 1995
De temperatuur op 20 januari 1995 lag tussen 5,4 °C en 10,2 °C en was gemiddeld 8,3 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 4,7 uur zonneschijn (56%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
8 mei » Na bijna twintig jaar van vergeefse pogingen door eerdere regeringen slaagt de Italiaanse premier Lamberto Dini erin met de vakbonden een akkoord te sluiten over bezuinigingen op de staatspensioenen.
14 mei » AFC Ajax wordt met een record van 32 wedstrijden zonder nederlaag kampioen van Nederland.
1 juni » Onderhandelingen met Slobodan Milošević over de erkenning door Servië van Bosnië-Herzegovina lopen opnieuw vast. De Servische president verbindt aan de erkenning steeds hogere eisen.
12 juli » Begin van de Genocide in Srebrenica, dat toen onder de bescherming van de Nederlandse UNPROFOR-militairen stond, Val van Srebrenica.
29 juli » Verspringer Iván Pedroso uit Cuba overbrugt een afstand van 8 meter 96 in Sestriere.
31 oktober » Ingebruikname van de vlag van Gagaoezië
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Eva Drenth, "Stamboom Diverse", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-drenth/I17815.php : benaderd 22 oktober 2026), "Carolina van der Ven (1914-1995)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.