De temperatuur op 20 oktober 1935 lag tussen 1,7 °C en 12,1 °C en was gemiddeld 7,9 °C. Er was 9,3 mm neerslag gedurende 5,6 uur. Er was 2,6 uur zonneschijn (25%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
26 april » Het Nationaal Park De Hoge Veluwe wordt gesticht.
27 mei » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Club Aurora.
10 juni » Alcoholics Anonymous wordt opgericht in Akron, Ohio.
15 september » In Duitsland worden de Neurenberger wetten ingevoerd door de nazi's.
3 oktober » Het Italiaanse leger van dictator Mussolini valt het keizerrijk van Haile Selassie, Abessinië, binnen.
12 november » De eerste lobotomie wordt uitgevoerd, in Lissabon.
Dag van overlijden 25 oktober 2015
De temperatuur op 25 oktober 2015 lag tussen 3,0 °C en 14,3 °C en was gemiddeld 9,9 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 1,0 uur. Er was 7,6 uur zonneschijn (75%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
1 januari » De Chipknip, een Nederlands elektronisch betalingssysteem, wordt afgeschaft.
14 januari » Uit handen van premier Charles Michel en Chelsea-doelman Thibaut Courtois neemt voetballer Dennis Praet van RSC Anderlecht in de AED Studios in Lint de Belgische Gouden Schoen 2014 in ontvangst.
28 maart » In Attractiepark Toverland opent de attractie Maximus' Blitz Bahn.
6 juni » Gastland Canada wint in de openingswedstrijd van het zevende WK voetbal voor vrouwen met 1-0 van China.
1 juli » In de Efteling opent de duikachtbaan Baron 1898 voor bezoekers.
4 oktober » In sportpaleis Ahoy verliezen de Nederlandse volleybalsters in de finale van het Europees kampioenschap met 3-0 van titelverdediger Rusland.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Eva Drenth, "Stamboom Diverse", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-drenth/I1649.php : benaderd 29 december 2025), "Gijsberdina Elisabeth Johanna Jacoba Rijksen (1935-2015)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.