De temperatuur op 3 maart 1883 lag rond de 1,9 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noorden. De luchtdruk bedroeg 78 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 72%. Bron: KNMI
Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
13 april » Alfred Packer wordt schuldig bevonden aan kannibalisme.
24 mei » Opening van de Brooklyn Bridge in New York in de Verenigde Staten.
1 juli » Oprichting van de ANWB.
11 juli » Het waterschap Het Woud werd opgericht bij besluit van Provinciale Staten van Noord-Brabant.
15 oktober » Inhuldiging van het Brusselse Justitiepaleis.
6 december » Het Londense warenhuis Harrods brandt af.
Trouwdag 8 september 1922
De temperatuur op 8 september 1922 lag tussen 9,1 °C en 18,6 °C en was gemiddeld 12,9 °C. Er was 1,7 mm neerslag. Er was 2,2 uur zonneschijn (17%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
12 februari » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub Partizán Bardejov onder de naam ŠK Bardejov.
16 april » Duitsland en de Sovjet-Unie ondertekenen het Verdrag van Rapallo.
9 juli » Johnny Weissmuller zwemt als eerste mens onder de minuut op de 100 meter vrije slag; in Alameda brengt de latere filmster (Tarzan) het wereldrecord op 58,6. Het oude record (1.00,4) stond sinds 24 augustus 1920 op naam van zijn Amerikaanse landgenoot Duke Kahanamoku.
31 oktober » Triomftocht van Italiaanse zwarthemden n.a.v. succesvolle coup, waarop Mussolini en zijn Fascistische Partij aan de macht komen.
24 november » Mussolini krijgt van het Italiaanse parlement voor één jaar dictatoriale bevoegdheden.
26 november » Howard Carter en Lord Carnarvon betreden de tombe van de Egyptische farao Toetanchamon.
Dag van overlijden 29 juni 1967
De temperatuur op 29 juni 1967 lag tussen 13,3 °C en 19,1 °C en was gemiddeld 16,2 °C. Er was 0,3 uur zonneschijn (2%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
12 mei » De gehele Avrobode wordt opgenomen in de Televizier, het andere blad van de AVRO-omroep.
25 juni » Een windhoos treft het zuiden van Nederland en het noorden van België. In Nederland wordt Tricht zwaar getroffen; daar vallen vijf doden en twintig gewonden. In België heeft Oostmalle - nu deelgemeente van Malle - erg te lijden met 135 verwoeste huizen.
23 juli » Openingsceremonie van de vijfde Pan-Amerikaanse Spelen, gehouden in Winnipeg.
2 augustus » Lunar Orbiter 5 wordt gelanceerd. Hij komt in zijn baan om de maan op 4 augustus.
14 december » Arthur Kornberg stelt als eerste een kunstmatig virus (ΦX174) samen.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Eva Drenth, "Stamboom Diverse", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-drenth/I1074.php : benaderd 12 oktober 2026), "Elisabeth van Keulen (1883-1967)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.