Stamboom Doppenberg » Maria Heijndijk (1901-1902)

Persoonlijke gegevens Maria Heijndijk 

  • Zij is geboren juni 1901 in Rijssen.
  • (Akte overlijden) in het jaar 1902.
    BronBurgerlijke stand - Overlijden
    ArchieflocatieHistorisch Centrum Overijssel
    AlgemeenToegangnummer: 123
    Inventarisnummer: 11208
    Gemeente: Rijssen
    Soort akte: overlijdensakte
    Aktenummer: 40
    Aangiftedatum: 20-03-1902
    OverledeneMaria Heijndijk
    Geslacht: Vrouwelijk
    Overlijdensdatum: 20-03-1902
    Leeftijd: 0
    Overlijdensplaats: Rijssen
    VaderLeendert Heijndijk
    MoederJohanna Catharina Lumkeman
    Partner
    Nadere informatiegeboren te Rijssen
    9 maanden oud
  • Zij is overleden op 20 maart 1902 in Rijssen.
  • Registratie van overlijden op 20 maart 1902.Bron 1
  • Een kind van Leendert Gerritszn Heijndijk en Johanna Catharina Lumkeman
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 18 juli 2010.

Gezin van Maria Heijndijk


Tijdbalk Maria Heijndijk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Heijndijk


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Overijssel Historisch Centrum - Burgelijke stand - Overlijden - gem. Rijssen

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 20 maart 1902 lag tussen 5,5 °C en 9,8 °C en was gemiddeld 7,8 °C. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 13 maart » Voor het eerst wordt een weg met asfalt bestreken, in Monte Carlo. Uitvinder van dat asfalt is de Zwitserse dokter Ernest Guglielminetti.
      • 2 april » Dimitri Spijagin (Russisch minister van Binnenlandse Zaken wordt in Mariinskipaleis vermoordt door een terrorist)
      • 19 april » De pogrom van Chisinau.
      • 28 mei » Encycliek Mirae Caritatis van Paus Leo XIII over de Heilige Eucharistie.
      • 9 augustus » Eduard VII wordt gekroond als koning van het Verenigd Koninkrijk van Groot-Brittannië en Ierland.
      • 18 augustus » Oprichting van de Oostenrijkse omnisportvereniging Grazer AK.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Heijndijk


    De publicatie Stamboom Doppenberg is opgesteld door Henk Doppenberg (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Henk Doppenberg, "Stamboom Doppenberg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-doppenberg/I8099.php : benaderd 26 december 2025), "Maria Heijndijk (1901-1902)".