Stamboom Doppenberg » Wolter Weide (1902-)

Persoonlijke gegevens Wolter Weide 

  • Hij is geboren op 2 augustus 1902 in Meerssen.
  • Registratie van geboorte op 4 augustus 1902.Bron 1
  • Beroep: Handelsreiziger.
  • (Akte geboorte) in het jaar 1902.
    Bron Burgerlijke stand - Geboorte
    Archieflocatie Regionaal Historisch Centrum Limburg
    Algemeen Toegangnr: 12.062
    Inventarisnr: 13
    Gemeente: Meerssen
    Soort akte: Geboorteakte
    Aktenummer: 138
    Aangiftedatum: 04-08-1902
    Kind Wolter Weide
    Geslacht: M
    Geboortedatum: 02-08-1902
    Vader Wolter Weide
    Moeder Lamberdina Hendriksen
  • (Akte huwelijk) in het jaar 1927.
    Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
    Archieflocatie Historisch Centrum Overijssel
    Algemeen Toegangnr: 123
    Inventarisnr: 06885
    Gemeente: Hengelo
    Soort akte: Huwelijksakte
    Aktenummer: 152
    Datum: 04-08-1927
    Bruidegom Wolter Weide
    Leeftijd: 25
    Geboorteplaats: Meerssen
    Bruid Leida Johanna Wilmink
    Leeftijd: 24
    Geboorteplaats: Hengelo
    Vader bruidegom Wolter Weide
    Moeder bruidegom Lammerdina Hendriksen
    Vader bruid Jan Hendrik Wilmink
    Moeder bruid Dieka Bouwmeester
  • Een kind van Wolter Weide en Lamberdina Hendriksen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 2 oktober 2010.

Gezin van Wolter Weide

Hij is getrouwd met Leida Johanna Wilmink.

Zij zijn getrouwd op 4 augustus 1927 te Hengelo, hij was toen 25 jaar oud.Bron 2


Tijdbalk Wolter Weide

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wolter Weide

Wolter Weide
1877-????

Wolter Weide
1902-????

1927

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Limburg Regionaal Historisch Centrum - Burgelijke stand - Geboorte - gem. Meerssen
    2. Overijssel Historisch Centrum - Burgelijke stand - Huwelijk - gem. Hengelo

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 2 augustus 1902 lag tussen 6,7 °C en 20,9 °C en was gemiddeld 13,5 °C. Er was 7,2 uur zonneschijn (47%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 25 februari » Het Londense publiek staat versteld bij de demonstratie van de eerste stofzuiger door Hubert Booth.
      • 6 maart » Real Madrid wordt opgericht.
      • 9 augustus » Eduard VII wordt gekroond als koning van het Verenigd Koninkrijk van Groot-Brittannië en Ierland.
      • 23 augustus » Bij Herwijnen slaat een bootje om met passagiers voor een voor anker liggend stoomschip, vijf van de tien opvarenden verdrinken.
      • 25 augustus » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Montevideo Wanderers FC.
      • 2 november » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Social de Deportes Rangers.
    • De temperatuur op 4 augustus 1927 lag tussen 11,5 °C en 23,6 °C en was gemiddeld 18,4 °C. Er was 12,3 uur zonneschijn (80%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
      • 11 mei » De Academy of Motion Picture Arts and Sciences, de "Academy" die de Oscars uitreikt, wordt opgericht.
      • 20 juni » Paus Pius XI creëert twee nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Jozef Van Roey.
      • 23 augustus » In Boston worden de Italiaans-Amerikaanse anarchisten Sacco en Vanzetti terechtgesteld.
      • 6 oktober » De eerste sprekende film The Jazz Singer in première.
      • 20 november » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de derde keer de Copa América door in de voorlaatste wedstrijd met 3-2 te winnen van titelverdediger Uruguay.
      • 14 december » Irak wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Weide

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Weide.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Weide.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Weide (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Doppenberg is opgesteld door Henk Doppenberg (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Henk Doppenberg, "Stamboom Doppenberg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-doppenberg/I7186.php : benaderd 28 december 2025), "Wolter Weide (1902-)".