Stamboom Doppenberg » Arendiena Weide (1894-1911)

Persoonlijke gegevens Arendiena Weide 

  • Zij is geboren op 1 december 1894 in Meppel, Drenthe, Nederland.
  • Registratie van geboorte op 3 december 1894.Bron 1
  • Beroep: Breister.
  • (Akte geboorte) in het jaar 1894.
    Bron Burgerlijke stand - Geboorte
    Archieflocatie Drents Archief
    Algemeen Toegangnr: 0165.015
    Inventarisnr: 1894
    Gemeente: Meppel
    Soort akte: geboorte
    Aktenummer: 290
    Aangiftedatum: 03-12-1894
    Kind Arendiena Weide
    Geslacht: V
    Geboortedatum: 01-12-1894
    Geboorteplaats: Meppel
    Vader Hendrik Weide
    Moeder Jantje van Veen
  • (Akte overlijden) in het jaar 1911.
    Bron Burgerlijke stand - Overlijden
    Archieflocatie Groninger Archieven
    Algemeen Gemeente: Groningen
    Soort akte: overlijden
    Aktenummer: 1170
    Aangiftedatum: 22-11-1911
    Overledene Arendiena Weide
    Geslacht: V
    Overlijdensdatum: 21-11-1911
    Leeftijd: 16
    Overlijdensplaats: Groningen
    Vader Hendrik Weide
    Moeder Jantje van Veen
  • Zij is overleden op 21 november 1911 in Groningen, Groningen, Nederland, zij was toen 16 jaar oud.
  • Registratie van overlijden op 22 november 1911.Bron 2
  • Een kind van Hendrik Weide en Jantje Arends van Veen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 29 september 2010.

Gezin van Arendiena Weide


Tijdbalk Arendiena Weide

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Arendiena Weide


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Drents Archief - Burgelijke stand - Geboorte - gem. Meppel
    2. Groninger Archieven - Burgelijke stand - Overlijden - gem. Groningen

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 1 december 1894 lag rond de 6,5 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 92%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • In het jaar 1894: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 12 maart » Coca-Cola wordt voor het eerst in flessen verkocht.
      • 14 april » Thomas Edison geeft een demonstratie met de kinetoscoop, een soort voorloper van de filmprojector.
      • 6 juni » Oprichting van de Duitse voetbalclub Karlsruher SC.
      • 23 juni » Het Internationaal Olympisch Comité wordt opgericht in de Sorbonne in Parijs, op initiatief van baron Pierre de Coubertin.
      • 24 juni » Het IOC besluit elke vier jaar Olympische Spelen te organiseren.
      • 28 juni » Lieven Gevaert richt in Mortsel een firma op van fotografische producten.
    • De temperatuur op 21 november 1911 lag tussen -0,1 °C en 5,8 °C en was gemiddeld 3,6 °C. Er was 2,6 mm neerslag. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 26 januari » Première van de opera Der Rosenkavalier van Richard Strauss in Dresden.
      • 8 april » In Leiden ontdekt Heike Kamerlingh Onnes supergeleiding.
      • 31 mei » De Britse fysicus Ernest Rutherford presenteert een nieuw atoommodel.
      • 17 juni » De Universiteit van IJsland wordt gesticht.
      • 10 juli » Brand in twaalf panden op de Dam te Zaandam, zes doden.
      • 27 november » Paus Pius X creëert 19 nieuwe kardinalen, onder wie de Nederlandse Redemptorist pater Willem Marinus van Rossum.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Weide

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Weide.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Weide.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Weide (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Doppenberg is opgesteld door Henk Doppenberg (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Henk Doppenberg, "Stamboom Doppenberg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-doppenberg/I6959.php : benaderd 26 december 2025), "Arendiena Weide (1894-1911)".