Stamboom Doppenberg » Jan Smit (1910-1972)

Persoonlijke gegevens Jan Smit 

  • Hij is geboren op 18 april 1910 in Ruinerwold, Drenthe, Nederland.
  • Hij is overleden op 5 april 1972 in Ruinerwold, Drenthe, Nederland, hij was toen 61 jaar oud.
  • Een kind van Hendrik Smit en Klaasje Weide
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 7 oktober 2010.

Gezin van Jan Smit

Hij is getrouwd met Aafine Hermina Karsens.

Zij zijn getrouwd op 25 maart 1937, hij was toen 26 jaar oud.


Tijdbalk Jan Smit

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Smit

Jan Smit
1853-1915
Jan Weide
1855-1936
Aaltje Pol
1852-1898
Hendrik Smit
1885-1968
Klaasje Weide
1883-1943

Jan Smit
1910-1972

1937

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 18 april 1910 lag tussen 5,5 °C en 13,9 °C en was gemiddeld 10,3 °C. Er was 8,8 uur zonneschijn (63%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
      • 23 januari » Het vissersschip MD 1 uit Middelharnis zinkt tijdens een storm, 13 doden.
      • 14 maart » Blow-out van oliebron Lakeview-1 in Californië, waarbij bijna een miljard liter aardolie verloren gaat.
      • 10 juni » Oprichting van de Deense voetbalclub Fremad Amager.
      • 24 juni » Japan valt Korea binnen.
      • 1 juli » Verheffing van het rooms-katholieke bisdom Ispahan (Isfahan) in Fars tot aartsbisdom Ispahan (Latijn).
      • 1 september » Opening van het Ninian Park in Cardiff.
    • De temperatuur op 25 maart 1937 lag tussen 0,7 °C en 7,0 °C en was gemiddeld 4,1 °C. Er was 4,6 mm neerslag gedurende 3,5 uur. Er was 0,7 uur zonneschijn (6%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
      • 18 maart » Een ontploffing in een schoolgebouw in New London veroorzaakt een instorting en meer dan 450 doden.
      • 26 maart » De Amerikaanse raketontwikkelaar Robert Goddard schiet een raket tot een hoogte van 2750 meter, de grootste hoogte die hij met een raket heeft bereikt.
      • 13 april » Splitsing van het Apostolisch vicariaat Celebes in Nederlands-Indië in het Apostolisch Vicariaat Manado en de Apostolische Prefectuur Makassar.
      • 27 mei » De Golden Gate Bridge gaat open voor het verkeer.
      • 28 mei » Het Britse kabinet van Neville Chamberlain treedt aan.
      • 29 november » Prins Bernhard botst te Diemen met 160 kilometer per uur op een vrachtwagen. Hij raakt zwaargewond.
    • De temperatuur op 5 april 1972 lag tussen 7,8 °C en 11,0 °C en was gemiddeld 8,9 °C. Er was 1,0 mm neerslag gedurende 2,0 uur. Er was 1,7 uur zonneschijn (13%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel I met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
    • Van donderdag 20 juli 1972 tot vrijdag 11 mei 1973 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel II met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
    • In het jaar 1972: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,3 miljoen inwoners.
      • 5 januari » De Amerikaanse president Nixon kondigt de ontwikkeling van de spaceshuttle aan.
      • 29 februari » Hank Aaron is de eerste honkbalspeler die een jaarcontract van 200.000 dollar tekent.
      • 10 april » Een aardbeving met een kracht van 7,2 treft de Iraanse stad Ghir Karzin en een gebied van 250 kilometer daaromheen. Meer dan 5300 mensen komen om.
      • 14 april » David Bowie brengt de single Starman uit. Elton John geeft concert in De Doelen in Rotterdam.
      • 16 april » De 24-jarige Roger De Vlaeminck wint zijn eerste Parijs-Roubaix.
      • 18 april » Een New Yorkse rechter beslist dat Vera de Vries, alias Xaviera Hollander, de Verenigde Staten moet verlaten.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Smit

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Smit.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Smit.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Smit (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Doppenberg is opgesteld door Henk Doppenberg (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Henk Doppenberg, "Stamboom Doppenberg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-doppenberg/I6860.php : benaderd 18 oktober 2026), "Jan Smit (1910-1972)".