Stamboom Doppenberg » Aartje Doppenberg (1914-1914)

Persoonlijke gegevens Aartje Doppenberg 

  • Zij is geboren op 4 augustus 1914 in Nijkerk Gld.
  • (Akte overlijden) in het jaar 1914.
    Bron Burgerlijke stand - Overlijden
    Archieflocatie Gelders Archief
    Algemeen Toegangnr: 0207
    Inventarisnr: 8533
    Gemeente: Nijkerk
    Soort akte: overlijden
    Aktenummer: 79
    Aangiftedatum: 07-08-1914
    Overledene Aartje Doppenberg
    Geslacht: V
    Overlijdensdatum: 06-08-1914
    Overlijdensplaats: Nijkerk
    Vader Gerard Doppenberg
    Moeder Rengertje Walet
  • Zij is overleden op 6 augustus 1914 in Nijkerk Gld.
  • Registratie van overlijden op 7 augustus 1914.Bron 1
  • Een kind van Gerard Doppenberg en Rengertje Walet
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 8 november 2009.

Gezin van Aartje Doppenberg


Tijdbalk Aartje Doppenberg

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Aartje Doppenberg

Aalbert Walet
1858-1921

Aartje Doppenberg
1914-1914


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Gelders Archief - Burgelijke stand - Overlijden - gem. Nijkerk

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 4 augustus 1914 lag tussen 12,6 °C en 20,4 °C en was gemiddeld 15,5 °C. Er was 8,0 mm neerslag. Er was 7,7 uur zonneschijn (50%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
      • 14 april » Mexicaanse Revolutie - voor het eerst in de geschiedenis wordt er een luchtbombardement uitgevoerd. Gustavo Salinas werpt enkele bommen op de Cañonero Guerero van generaal Huerta.
      • 30 juli » Mobilisatie Rusland
      • 3 augustus » (Italië) - De regering in Rome verklaart zich neutraal en weigert aan de oorlog te gaan deelnemen aan de zijde van de andere partners in het Drievoudig Verbond, Duitsland en Oostenrijk-Hongarije.
      • 3 september » Kardinaal Giacomo della Chiesa wordt gekozen tot Paus Benedictus XV.
      • 18 oktober » De Slag om de IJzer gaat van start. Franse, maar vooral Belgische, soldaten verdedigen de Noordelijke frontlinie in de Westhoek.
      • 31 oktober » Het Duitse 16e Beierse reserve infanterieregiment, waarbij Adolf Hitler, verovert Geluveld in de Eerste Slag om Ieper
    • De temperatuur op 6 augustus 1914 lag tussen 13,0 °C en 19,7 °C en was gemiddeld 16,4 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 9,6 uur zonneschijn (63%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
      • 1 januari » De eerste regelmatige luchtlijn ter wereld wordt in Florida in gebruik genomen.
      • 14 januari » Introductie van de lopende band door Henry Ford.
      • 7 juni » De Ancona vaart als eerste schip door de sluizen van het Panamakanaal.
      • 6 september » Eerste Wereldoorlog: Begin van de eerste slag bij de Marne.
      • 19 oktober » De Eerste Slag om Ieper breekt uit.
      • 8 december » Slag om de Falklandeilanden tussen Verenigd Koninkrijk en Duitsland.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Doppenberg


    De publicatie Stamboom Doppenberg is opgesteld door Henk Doppenberg (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Henk Doppenberg, "Stamboom Doppenberg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-doppenberg/I5751.php : benaderd 10 februari 2026), "Aartje Doppenberg (1914-1914)".