Stamboom Doppenberg » Lena Hoogenboom (1928-1929)

Persoonlijke gegevens Lena Hoogenboom 

  • Zij is geboren in het jaar 1928 in Monster.
  • (Akte overlijden) in het jaar 1929.
    Bron Burgerlijke stand - Overlijden
    Archieflocatie Historisch Archief Westland
    Algemeen Gemeente: Monster
    Soort akte: Overlijdensakte
    Aktenummer: 4
    Aangiftedatum: 18-01-1929
    Overledene Lena Hoogenboom
    Overlijdensdatum: 17-01-1929
    Vader Jan Pieter Hoogenboom
    Moeder Dirkje Hendrina Heijndijk
    Partner
    Nadere informatie geb. Monster, oud 1 jaar
  • Zij is overleden op 17 januari 1929 in Monster, zij was toen 1 jaar oud.
  • Registratie van overlijden op 18 januari 1929.Bron 1
  • Een kind van Jan Pieter Hoogenboom en Dirkje Hendrina Heijndijk
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 10 augustus 2010.

Gezin van Lena Hoogenboom


Tijdbalk Lena Hoogenboom

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Lena Hoogenboom

Lena Hoogenboom
1928-1929


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Westland Historisch Archief - Burgelijke stand - Geboorte gem. Monster

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 17 januari 1929 lag tussen -7,1 °C en 1,0 °C en was gemiddeld -2,1 °C. Er was 1,4 mm neerslag. Er was 2,2 uur zonneschijn (26%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
      • 31 januari » Leon Trotski wordt verbannen uit de Sovjet-Unie.
      • 18 februari » Eerste aankondiging van de Oscars.
      • 11 april » De Statendam III van Holland-Amerika Lijn verlaat Rotterdam voor haar eerste reis naar New York.
      • 18 april » Het Paleis voor Volksvlijt in Amsterdam wordt door een grote brand verwoest.
      • 1 juni » Oprichting van de Nederlandse amateurvoetbalvereniging en latere profvoetbalclub Achilles '29.
      • 26 december » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SC Rheindorf Altach.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Hoogenboom


    De publicatie Stamboom Doppenberg is opgesteld door Henk Doppenberg (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Henk Doppenberg, "Stamboom Doppenberg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-doppenberg/I4437.php : benaderd 26 december 2025), "Lena Hoogenboom (1928-1929)".