Stamboom Doppenberg » Aaltje Snoeij (1876-1940)

Persoonlijke gegevens Aaltje Snoeij 

  • Zij is geboren op 3 augustus 1876 in Rockanje, Zuid-Holland, Nederland.
  • Registratie van geboorte op 3 augustus 1876.Bron 1
  • (Akte geboorte) in het jaar 1876.
    Bron Burgerlijke stand - Geboorte
    Archieflocatie Streekarchief Voorne-Putten en Rozenburg
    Algemeen Gemeente: Rockanje
    Soort akte: Geboorteakte
    Aktenummer: 39
    Aangiftedatum: 03-08-1876
    Kind Aaltje Snoeij
    Vader Jakob Snoeij
    Moeder Jacomijntje Heijndijk
  • (Akte huwelijk) in het jaar 1905.
    Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
    Archieflocatie Streekarchief Voorne-Putten en Rozenburg
    Algemeen Gemeente: Rockanje
    Soort akte: Huwelijksakte
    Datum: 05-10-1905
    Bruidegom Leendert Waalboer
    Leeftijd: 32
    Bruid Aaltje Snoeij
    Leeftijd: 29
    Vader bruidegom Johannes Waalboer
    Moeder bruidegom Katrina van den Hooven
    Vader bruid Jakob Snoeij
    Moeder bruid Jacomijntje Heijndijk
  • (Akte overlijden) in het jaar 1940.
    Bron Burgerlijke stand - Overlijden
    Archieflocatie Streekarchief Voorne-Putten en Rozenburg
    Algemeen Gemeente: Nieuw Helvoet
    Soort akte: Overlijdensakte
    Aktenummer: 7
    Aangiftedatum: 08-02-1940
    Overledene Aaltje Snoeij
    Leeftijd: 63
    Vader Jakob Snoeij
    Moeder Jacomijntje Heijndijk
    Partner
  • (Begraafplaats) in het jaar 1940.
    Begraafplaats
    Smitsweg
    Nieuw-Helvoet
    Zerk id-nummer 290937
    Begraafplaatsnr. 593
    (Plaats)aanduiding C.4.009
  • Zij is overleden op 8 februari 1940 in Nieuw Helvoet, Zuid-Holland, Nederland, zij was toen 63 jaar oud.
  • Registratie van overlijden op 8 februari 1940.Bron 2
  • Zij is begraven in Nieuw Helvoet, Zuid-Holland, Nederland.Bron 3
  • Een kind van Jakob Snoeij en Jacomijntje Leendertdr Heijndijk
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 3 november 2012.

Gezin van Aaltje Snoeij

Zij is getrouwd met Leendert Waalenboer.

Zij zijn getrouwd op 5 oktober 1905 te Rockanje, Zuid-Holland, Nederland, zij was toen 29 jaar oud.Bron 4


Tijdbalk Aaltje Snoeij

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Aaltje Snoeij


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Streekarchief Voorne-Putten en Rozenburg - burgelijke stand - Geboorte - gem. Rockanje
    2. Streekarchief Voorne-Putten en Rozenburg - burgelijke stand - Overlijden - gem. Nieuw Helvoet
    3. Online-begraafplaatsen.nl
    4. Streekarchief Voorne-Putten en Rozenburg - burgelijke stand - Huwelijk - gem. Rockanje

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 augustus 1876 lag rond de 18,0 °C. Er was 2 mm neerslag. De winddruk was 14 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 74%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
    • In het jaar 1876: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 14 februari » Alexander Graham Bell vraagt patent aan op de telefoon; twee uur later doet Elisha Gray hetzelfde.
      • 7 maart » Alexander Graham Bell ontvangt patent voor de telefoon.
      • 10 maart » Eerste succesvolle telefoongesprek: Alexander Graham Bell spreekt "Mr. Watson, come here, I want to see you."
      • 2 augustus » Wild Bill Hickok, gunslinger uit het Wilde Westen, wordt tijdens het pokeren in de rug geschoten en sterft.
      • 8 augustus » Thomas Alva Edison verkrijgt octrooi op de stencilmachine.
      • 23 december » Begin van de Conferentie van Constantinopel tussen vijf Europese grootmachten.
    • De temperatuur op 5 oktober 1905 lag tussen 6,7 °C en 12,7 °C en was gemiddeld 9,2 °C. Er was 1,1 uur zonneschijn (10%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 12 februari » Het Zwitsers voetbalelftal speelt de eerste officiële interland uit zijn geschiedenis. In Parijs wordt met 1-0 verloren van Frankrijk .
      • 4 maart » Theodore Roosevelt wordt her-beëdigd als 26e president van de Verenigde Staten
      • 24 augustus » Wielrenner Lucien Petit-Breton scherpt het zeven jaar oude werelduurrecord aan tot 41 kilometer en 110 meter.
      • 5 september » Einde van de Russisch-Japanse Oorlog, bij het tekenen van het Verdrag van Portsmouth. Dit was ten gunste van Japan.
      • 20 oktober » Oprichting van de Turkse voetbalclub Galatasaray SK.
      • 3 december » Zoltán Halmay vestigt het allereerste officiële wereldrecord op de 100 meter vrije slag. In Wenen tikt de Hongaarse zwemmer aan in 1.05,8.
    • De temperatuur op 8 februari 1940 lag tussen -1,9 °C en 4,8 °C en was gemiddeld 1,4 °C. Er was 0,9 mm neerslag gedurende 3,2 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
      • 14 mei » Tweede Wereldoorlog: De Duitse Luftwaffe bombardeert Rotterdam, Strijen en Strijensas.
      • 16 mei » De Duitse bezetters voeren de Midden-Europese Tijd en de zomertijd in Nederland in, in plaats van de tot dan toe gebruikelijke Amsterdamse Tijd. De klok wordt één uur en veertig minuten vooruit gezet.
      • 24 juli » De Nederlandsche Unie, geleid door J. de Quay, L. Einthoven en J. Linthorst Homan, presenteert zich. Men zoekt samenwerking met de Duitse bezetter.
      • 15 augustus » Eerste nummer van de als ondergrondse krant begonnen La Libre Belgique.
      • 7 november » De Tacoma Narrows Bridge ("Galloping Gertie") stort in door hevige resonantie opgewekt door de wind.
      • 7 december » Diergaarde Blijdorp in Rotterdam wordt officieel geopend.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Snoeij

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Snoeij.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Snoeij.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Snoeij (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Doppenberg is opgesteld door Henk Doppenberg (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Henk Doppenberg, "Stamboom Doppenberg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-doppenberg/I4285.php : benaderd 9 februari 2026), "Aaltje Snoeij (1876-1940)".