Stamboom Doppenberg » Geertruida van de Bunt (1864-1920)

Persoonlijke gegevens Geertruida van de Bunt 

  • Zij is geboren op 22 april 1864 in Hoogland, Utrecht, Nederland.
  • Registratie van geboorte op 22 april 1864.Bron 1
  • (Akte geboorte) in het jaar 1864.
    Bron Burgerlijke stand - Geboorte
    Archieflocatie Het Utrechts Archief
    Algemeen Toegangnr: 481
    Inventarisnr: 589
    Gemeente: Hoogland
    Soort akte: Geboorteakte
    Aktenummer: 28
    Aangiftedatum: 22-04-1864
    Kind Geertruida van de Bunt
    Geslacht: V
    Geboortedatum: 22-04-1864
    Geboorteplaats: Hoogland
    Vader Jan van de Bunt
    Moeder Margaretha van Wessel
  • (Akte overlijden) in het jaar 1920.
    Bron Burgerlijke stand - Overlijden
    Archieflocatie Gelders Archief
    Algemeen Toegangnr: 0207
    Inventarisnr: 8534
    Gemeente: Nijkerk
    Soort akte: overlijden
    Aktenummer: 68
    Aangiftedatum: 20-04-1920
    Overledene Geertruida van de Bunt
    Geslacht: V
    Overlijdensdatum: 20-04-1920
    Overlijdensplaats: Nijkerk
    Vader Jan van de Bunt
    Moeder Margaretha van Wessel
    Partner Brand Peer
    Relatie: weduwe
  • Zij is overleden op 20 april 1920 in Nijkerk Gld, zij was toen 55 jaar oud.
  • Registratie van overlijden op 20 april 1920.Bron 2
  • Een kind van Jan van de Bunt en Margaretha van Wessel
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 19 november 2011.

Gezin van Geertruida van de Bunt


Tijdbalk Geertruida van de Bunt

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Geertruida van de Bunt

Geertruida van de Bunt
1864-1920


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Utrechts Archief - Burgelijke stand - Geboorte gem. Hoogland
  2. Gelders Archief - Burgelijke stand - Overlijden - gem. Nijkerk

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 april 1864 lag rond de 16,7 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 29%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1864: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 1 februari » Oprichting van het Rode Kruis van België.
    • 10 maart » Lodewijk II wordt koning van Beieren.
    • 19 maart » Oprichting van de Congregatie van de Zonen van de Heilige Familie door de Spaanse priester José Manyanet y Vives.
    • 22 april » Het Amerikaans Congres bepaalt bij wet dat op alle in de Verenigde Staten geslagen munten de inscriptie In God We Trust moet staan.
    • 30 november » Slag bij Franklin, Tennessee.
    • 4 december » Roemenië neemt een wet aan die joden uitsluit van juridische functies.
  • De temperatuur op 20 april 1920 lag tussen 7,1 °C en 12,8 °C en was gemiddeld 9,3 °C. Er was 8,7 mm neerslag. Er was 2,1 uur zonneschijn (15%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 10 januari » Verdrag van de Volkenbond(Covenant of the League of Nations) in werking getreden.
    • 31 mei » Ajax-voetballer Jan de Natris leidt tijdens de Olympische Spelen in Antwerpen de 'Opstand aan de Schelde' in. Uit protest tegen de privileges van de officials en de huisvesting worden grammofoonplaten in de Schelde gegooid. Later trekken de spelers naar de binnenstad van Antwerpen voor een drinkgelag.
    • 20 juli » Voetbalclub sc Heerenveen wordt opgericht.
    • 10 augustus » Vrede van Sèvres, vredesverdrag tussen de Geallieerden en het Ottomaanse Rijk.
    • 20 augustus » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Deportivo Palestino.
    • 4 oktober » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Atlético Bella Vista in de hoofdstad Montevideo.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van de Bunt


De publicatie Stamboom Doppenberg is opgesteld door Henk Doppenberg (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Henk Doppenberg, "Stamboom Doppenberg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-doppenberg/I3097.php : benaderd 27 december 2025), "Geertruida van de Bunt (1864-1920)".