Stamboom Doppenberg » Reina Hendrika Gerdina Rouwenhorst (1898-1960)

Persoonlijke gegevens Reina Hendrika Gerdina Rouwenhorst 

  • Zij is geboren op 25 december 1898 in Apeldoorn Gld.
  • Registratie van geboorte op 27 december 1898.Bron 1
  • (Akte geboorte) in het jaar 1898.
    Bron Burgerlijke stand - Geboorte
    Archieflocatie Gelders Archief
    Algemeen Toegangnr: 0207
    Inventarisnr: 6605
    Gemeente: Apeldoorn
    Soort akte: geboorte
    Aktenummer: 820
    Aangiftedatum: 27-12-1898
    Kind Reina Hendrika Gerdina Rouwenhorst
    Geslacht: V
    Vondeling: N
    Geboortedatum: 25-12-1898
    Geboorteplaats: Apeldoorn
    Vader Gerrit Rouwenhorst
    Moeder Geertrui Buurman
  • (Akte huwelijk) in het jaar 1921.
    Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
    Archieflocatie Gelders Archief
    Algemeen Toegangnr: 0207
    Inventarisnr: 9013
    Gemeente: Apeldoorn
    Soort akte: Huwelijksakte
    Aktenummer: 363
    Datum: 01-11-1921
    Bruidegom Arie Mulder
    Leeftijd: 30
    Geboorteplaats: Apeldoorn
    Bruid Reina Hendrika Gerdina Rouwenhorst
    Leeftijd: 22
    Geboorteplaats: Apeldoorn
    Vader bruidegom Reinder Mulder
    Moeder bruidegom Reintje Hendrika Dobbenberg
    Vader bruid Gerrit Rouwenhorst
    Moeder bruid Geertrui Buurman
  • Zij is overleden op 26 december 1960 in Apeldoorn Gld, zij was toen 62 jaar oud.
  • Een kind van Gerrit Rouwenhorst en Geertrui Buurman
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 9 juli 2012.

Gezin van Reina Hendrika Gerdina Rouwenhorst

Zij is getrouwd met Arie Mulder.

Zij zijn getrouwd op 1 november 1921 te Apeldoorn Gld, zij was toen 22 jaar oud.Bron 2


Tijdbalk Reina Hendrika Gerdina Rouwenhorst

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Reina Hendrika Gerdina Rouwenhorst

Reina Hendrika Gerdina Rouwenhorst
1898-1960

1921

Arie Mulder
1891-1975


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Gelders Archief - Burgelijke stand - Geboorte - gem. Apeldoorn
  2. Gelders Archief - Burgelijke stand - Huwelijk - gem. Apeldoorn

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 december 1898 lag rond de 1,9 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 88%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1898: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 13 januari » De beroemde open brief J'accuse van Émile Zola tegen de president van de Franse republiek verschijnt in het dagblad L'Aurore.
    • 15 februari » Het slagschip Maine wordt tot zinken gebracht in de haven van Havana. Begin van de Spaans-Amerikaanse Oorlog
    • 14 juni » Thomas Edison dient een stapeltje octrooiaanvragen in voor de droogkast, de fonograaf en de mixer.
    • 30 juli » De arts John Harvey Kellogg ontdekt bij toeval de cornflake.
    • 25 oktober » Johanna ter Meulen en suikerraffinadeur Willem Spakler richten in Amsterdam de filantropische Woningmaatschappij Oud-Amsterdam NV op.
    • 10 december » In Parijs wordt een verdrag getekend waarmee officieel een einde komt aan de oorlog tussen Spanje en de Verenigde Staten.
  • De temperatuur op 1 november 1921 lag tussen 6,1 °C en 13,2 °C en was gemiddeld 9,6 °C. Er was 4,8 mm neerslag. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
    • 9 februari » In Polen sterft de laatste in de vrije natuur levende wisent. In het begin van de 21e eeuw is de wisent geherintroduceerd en komt hij weer voor in het wild.
    • 25 februari » Georgië wordt bezet door de Sovjet-Unie.
    • 14 maart » Lis Hartel, Deens amazone († 2009)
    • 15 maart » Stichting van de Poolse voetbalclub Raków Częstochowa.
    • 27 juli » Eerste isolatie van insuline door Frederick Banting en Charles Best.
    • 1 december » Oprichting van het rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Siberië.
  • De temperatuur op 26 december 1960 lag tussen 4,2 °C en 7,6 °C en was gemiddeld 6,2 °C. Er was 2,9 mm neerslag gedurende 4,3 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 6 Bft (krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1960: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,4 miljoen inwoners.
    • 21 februari » Cuba - Fidel Castro nationaliseert alle bedrijven.
    • 27 juni » Chemische synthese van chlorofyl door Robert Woodward.
    • 5 augustus » Opper-Volta (sinds 1984 Burkina Faso) wordt onafhankelijk van Frankrijk.
    • 19 augustus » Lancering van Spoetnik 5 met als opvarenden de honden Belka en Strelka.
    • 19 oktober » Het Luxemburgs voetbalelftal lijdt de grootste nederlaag uit zijn geschiedenis. Engeland wint in het groothertogdom met 9-0.
    • 25 november » In opdracht van dictator Trujillo worden 3 van de verzetsstrijders van de zusters Mirabal vermoord.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Rouwenhorst


De publicatie Stamboom Doppenberg is opgesteld door Henk Doppenberg (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Henk Doppenberg, "Stamboom Doppenberg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-doppenberg/I2943.php : benaderd 15 februari 2026), "Reina Hendrika Gerdina Rouwenhorst (1898-1960)".