Stamboom Doppenberg » Teunis Doppenberg (1912-2000)

Persoonlijke gegevens Teunis Doppenberg 

  • Hij is geboren op 10 december 1912 in Maartensdijk Utr.
    geboren in de Groene Kan op 10 december 1912
  • Beroep: Leidinggevende bij de telefoon dienst der PTT.
  • Woonachtig van 1952 tot 1962: Afrika.
  • Hij is overleden op 30 april 2000 in Dordrecht, Zuid-Holland, Nederland, hij was toen 87 jaar oud.
  • Een kind van Arie Doppenberg en Johanna van Manen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 21 januari 2010.

Gezin van Teunis Doppenberg

Hij is getrouwd met Margaretha Korsman.

Zij zijn getrouwd

Margaretha en Teunis hebben 3 zoons, 2 dochters en 10 kleinkinderen

Tijdbalk Teunis Doppenberg

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Teunis Doppenberg

Teunis Doppenberg
1912-2000



    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 10 december 1912 lag tussen 0,5 °C en 6,8 °C en was gemiddeld 4,5 °C. Er was 6,4 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 30 maart » Frankrijk vormt een protectoraat over Marokko.
      • 10 april » De Titanic verlaat de haven van Southampton, Engeland.
      • 26 mei » De Duitse voetbalbond verbiedt schoolvoetbal en de aanwezigheid van vrouwelijk publiek bij voetbalwedstrijden.
      • 4 augustus » De 53-jarige Noorse schrijver Knut Hamsun voltooit zijn romantrilogie De Zwerver.
      • 15 augustus » Open brief van Jules Destrée aan Belgisch koning Albert I met de legendarische woorden: "Er zijn geen Belgen, Sire."
      • 8 oktober » De Eerste Balkanoorlog breekt uit.
    • De temperatuur op 30 april 2000 lag tussen 10,9 °C en 14,9 °C en was gemiddeld 12,5 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,7 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 2000: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,9 miljoen inwoners.
      • 3 januari » Het laatste originele Peanuts-stripverhaal wordt gepubliceerd.
      • 23 februari » Oprichting van de Duitse voetbalclub FC Gütersloh 2000 als voortzetting van de club uit 1978.
      • 20 april » De beursgang van Newconomy, het bedrijf van Maurice de Hond, levert 65 miljoen euro op.
      • 29 april » Opening van Plopsaland De Panne in De Panne. Het is het eerste Plopsa-park.
      • 28 september » Noorwegen wint het tweede olympische voetbaltoernooi voor vrouwen door titelhouder Amerika in de finale met 3-2 te verslaan.
      • 27 november » De Noorse Lærdalstunnel wordt voor het verkeer vrijgegeven. Met een lengte van 24,5 km is dit de langste verkeerstunnel ter wereld.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Doppenberg


    De publicatie Stamboom Doppenberg is opgesteld door Henk Doppenberg (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Henk Doppenberg, "Stamboom Doppenberg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-doppenberg/I2594.php : benaderd 17 oktober 2026), "Teunis Doppenberg (1912-2000)".